GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

AKSU’YU YERDEN YERE VURDU

Dursun ONUR

07 Ekim 2017, 22:19

Dursun ONUR


AK Parti Belediye Meclis üyesi İbrahim Usta, CHP’li Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu sert sözlerle eleştirdi. Giresun'un en kısa zaman da Aksu'dan kurtulması gerektiğini kaydeden Usta, işbilmezliğe dikkat çekti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun göreve geldiği günden bu güne kadar varlığını sanal ve sosyal alanda devam ettirmeye gayret gösterdiğini ifade eden Usta, ‘CHP'li belediye, reel sorunlarla karşılaşmaya başlayınca belediye başkanı nezdinde mazeret devrini başlattı' dedi.

AKSU MAZERET DEVRİNİ BAŞLATTI

AK Parti Belediye Meclis üyesi İbrahim Usta yazılı yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu topa tuttu.

Aksu’nun sorunları çözmek yerine habire mazeretlere sığındığını kaydeden Usta, ‘Geçtiğimiz günlerde şehrimize yağan aşırı yağmurun, ortaya çıkardığı olumsuz sonuçları, basına yaptığı açıklamayla, toplama yolundaki 50 cm menfeze bağlaması, tüm gerçekler çıplak gözle görünür şekilde ortada dururken, mazeret devrinin en güzel açıklaması olarak kamuoyunun takdirine şayan olmuştur’ şeklinde konuştu.

İŞBİLMEZLİĞİN SONUCU...

Usta, ‘Geride bıraktığı görev süresince, bütçe performansı acısından iş bilmezliğin sonucunda, mali ve cari hesapların içinden çıkamaz hale gelmiş bir belediye için hizmetin parayla yapıldığını düşünürsek, bahane devrinin neden başladığını Giresun halkı çok daha iyi anlayacaktır. Modern şehircilik adına, doğalgaz ve enerji nakil hatlarının yer altın alınması gibi önemli çalışmaları dahi bahane ederek arkasını toplayamaz hale gelmişken, yaptığı hiçbir iş eskisinden daha güzel bir hal almamaktadır’ değerlendirmesinde bulundu.

VARLIĞINI SANAL VE SOSYAL ALANDA SÜRDÜRMEYE ÇALIŞIYOR

Usta sözlerini şöyle sürdürdü:

‘Varlığını sanal ve sosyal alanda devam ettirmeye gayret gösteren bir başkan ve üretmeyen sorun çözmeyen ekibinden Giresun olarak en kısa zaman da kurtularak şehrin önceliklerini tespit edip kaynaklarını doğru kullanan şehrin ve halkın öncelikli sorunlarına belediyenin kaynaklarını kullanacak bir belediyecilik anlayışına Giresun bir an önce kavuşmalıdır.’

         

Bu haber 3247 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi