GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

WANTED!..BAŞKAN AKAR ARANIYOR

Dursun ONUR

30 Haziran 2016, 02:10

Dursun ONUR


Şimdilerde AKP’de Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar’ın varlığı ve yokluğu tartışmaya açıldı.1 Kasım seçimlerinden sonra sırra kadem basan Başkan Akar'ın partideki görevi ve yetkileri  sorgulanmaya başlandı.

AKP Giresun milletvekili Sabri Öztürk’e yakınlığı ile bilinen Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar’ın onca gündeme rağmen ölüm sessizliği merak konusu oldu.

GÜVENLİK İŞİNE OTECİLİĞİ DE EKLEDİ

Özel bir güvenlik şirketi olan akabinde ise turizmcilik babında otelciliğe soyunan Başkan Akar’ın hem Giresun hem de ülke gündeminden iyiden iyiye koptuğu ve ticari ilişkilerini ön plana aldığı değerlendirmesi yapılıyor.

Gerek özelde Giresun’da ve gerekse genelde ülkede onca gündeme rağmen kapuğuna çekilerek suskunluğa büründüğü öne sürülen Başkan Akar’ın koltuğunun sallantı da olduğu ileri sürülüyor.

GÖRÜNTÜ VAR SES YOK

Muhalefetin sert söylemlerine karşı İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü’yü verdiği mücadelede yalnız bıraktığı söylenen ve haliyle bu çerçevede pek ortalarda gözükmeyen- ki belki de öyle emir almıştır, ortaklık namına-- Akar’ın deyim yerindeyse ticari ilişkilerinden vakit bulamadığı için partisini savunmaktan imtina ederek  gündemden düştüğü konuşuluyor.

İddiadır.

Bu manada Başkan Akar'ın ya partide sıfırlandığı ya da görevden vazife çıkararak işine gücüne dönerek etliye sütlüye karışmayarak/ karıştırılmayarak  'kese hesabı' yaptığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

Bu haber 2827 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi