GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EĞRİBEL'DE ÇAYA BEKLERİZ A MUHALEFET

Dursun ONUR

05 Haziran 2015, 10:59

Dursun ONUR


AK Parti'nin Dereli'de düzenlediği miting rakipleri ana parti CHP ve yavru parti MHP'yi  korkuttu. CHP ile MHP'nin ilçelerde yaptığı mitinglere vatandaş ilgi göstermezken AK Parti'nin her mitingi şölen havasında geçiyor.

DERELİ'DE DE MHP'YE MİTİNG ŞOKU

Bu çerçevede MHP'nin Dereli'de yaptığı mitinge vataandaşlar ilgi göstermezken, AK Parti kelimenin tam anlamıyla ilçede büyük bir gövde gösterisi yaptı. Tam kadro Derel'ye çıkarma yapan AK Parti'nin mitingine Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin yanısıra İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, milletvekil adayları Turhan Alçelik ve Mehmet Geldi'nin yanısıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Partisinin Dereli'de düzenlediği mitinge katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Belediye Meydanı’nda toplanan kalabalığa seslendi. Bakan Canikli, muhalefetin her seçim öncesi olduğu gibi yine mangalda kül bırakmadığını kaydetti.

BUNLAR FINDIK ÜRETİCİSİNİ PERİŞAN ETTİ


Bakan Caniklli, 'Fındık üreticilerini de perişan ettiler. Bugün 22 liraya çıkmış halen utanmadan konuşuyor. Sen ne konuşuyorsun samimi olsaydın iktidar olduğunda fındığa gerçek değerini verirdin. O dönem her gittiğimiz yerde millet fındık diyordu, fındık diyordu. Fındıktan başka bir şey konuşulmuyordu. Fındığın fiyatı yerlerde sürünüyor diye bize şikayet ediyorlardı. O zaman söz verdik. Bugünkü 22 lira o günkü verdiğimiz sözün gereğidir. Verdiğimiz sözün gereğini yerine getirdik. Bugün gerçekten fındık altın değerinde. Fiyatını düşürmedik, üreticiyi de mağdur etmedik' dedi.

BİZ HİZMET PEŞİNDEYİZ, ONLAR DEMOGOJİ YAPIYOR


Daha sonra söz alan AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü de, Dereli’yi kendi baba ocakları gibi gördüklerini ve ona göre hizmet ettiklerini ifade etti.

AK Parti’nin kurulduğu günden beri, siyaset ve politikasının hizmet olduğunu söyleyen Tütüncü, “AK Parti bugün tarihi bir seçime gitmekte. Bugüne kadar yapmış olduğumuz seçim çalışmalarında karşımıza bir vatandaş çıkıp da bize, şu hizmetimiz eksik kaldı, şunu yapamadınız diyemedi. Biz halen hizmet peşinde koşarken, birileri devamlı demagoji yapmaya çalışıyor. Sadece eleştirmek değil gözleri de görmüyor. Bunun 7 Haziran’da desteğinize ve duanıza ihtiyacımız var' diye konuştu.

EĞRİBEL TÜNELİ'NDE ÇAY İÇMEYE BEKLERİZ


AK Parti Giresun  milletvekili ve 3. sıra milletvekili Adayı Mehmet Geldi de yaptığı konuşmada, seçimden sonra muhalefeti Eğribel Tüneli’nde çay içmeye davet etti.

ÖNCE TEŞEKKÜR ETMESİNİ ÖĞRENİN


Geldi, “Muhalefet Eğribel Tüneli’ne hayırlı olsun diyemedi. Gidip temel atma töreni alanında bulunan temsili tünel girişlerinin önünde fotoğraf çektirip, tünel yapılmıyor dediler. Tünel yapılıyor. Asarcık tarafına gidin görün. Ben tünel yapılmıyor diyenleri seçimden sonra çay içmeye bekliyorum tünelin içerisinde. Hizmetlere teşekkür etmesini bilmeyenler, millete hizmet edemezler” diye konuştu.

AK Parti Giresun 1. sıra milletvekili adayı Turhan Alçelik de Dereliler'e seslenerek, 7 Haziran’da destek istedi.

Bu haber 2156 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi