GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

SÜRMELİ ÖDEN KENDİNİ NE SANIYOR ACABA?

Dursun ONUR

12 Nisan 2019, 22:22

Dursun ONUR


Çiçeği burnunda olan AKP'li Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nu sıkıntıya sokmak için birilerin kendince görevden vazife çıkarmaya çalıştığı dillerde dolaşıyor.

Bu manada, AKP Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'nin talimatıyla şimdilerde Giresun Belediye Başkan yardımcılığına getirilmesi beklenen süslü lakaplı Alucralı Osman Öden’in yeğeni Ahmet Öden’nin de ‘fotoğrafçılık’ ayağına Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu oldu- bittiye getirmeye çalıştığı söyleniyor.

SÜRMELİ KENDİNİ NE SANIYOR ACABA?

Kısa bir dönem Giresun İl Özel İdaresi’nde geçici işçi olarak görev yapan daha sonra ise boşa çıkarak işsiz kalan ve düne kadar gözlerine sürme çektiği malum olan (elbette kişisel tercihtir ve asla yadırganamaz) Ahmet Öden’nin hangi akla hizmet ettiği hesabı gereği Başkan Şenlikoğlu’nu zora sokmak adına belediyede ahkam kesmeye başladığı öne sürüyor.

AKP TABANI DA RAHATSIZ OLDU

Gazetemize iletilen şikayetlere bakılırsa, Başkan Şenlikoğlu’nu tebrik etmeye gelen konuklara adeta posta koyarak,'hayırdır burada ne işiniz var’ diyerek aklınca kendine yol yapmaya çalıştığı kaydedilen yetkisiz ve sorumsuz Öden’in ajite edici tavırlarının AKP tabanında da infiale yol açtığı seslice ifade ediliyor.

BİR ELİ YAĞDA BİR ELİ BALDA AMA GÖZÜ BELEDİYEDE..

AKP’de onca işsiz dava gençliği ekonomik olarak varlık- yokluk mücadelesi verirken,‘bir eli yağda bir eli balda’ olduğu bilinen ve kendisini Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun ‘fotoğrafçısı’ olarak lanse ederek kapağı belediyeye atmaya çalışan 'sürmeli Öden’in çirkin söylem ve tavırları tepki toplamaya devam ediyor.

Bu çerçevede, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun hem partisine hem de kendisine zarar verdiği su götürmeyen 'sürmeli Öden'i tez elden etrafından uzaklaştırması isteniyor.

Bu haber 4328 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi