GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

UYUŞTURUCU İLLETİNİN BELİNİ KIRACAĞIZ

Dursun ONUR

04 Ocak 2018, 18:59

Dursun ONUR


Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, ‘Vatandaş Buluşmaları’ kapsamında il merkezine bağlı köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Merkeze bağlı köy muhtarları ve kurum amirlerinin katıldığı toplantıda konuşan Vali Sarıfakıoğulları, özellikle uyuşturucu ile mücadelenin önemine değindi.

Muhtarlardan uyuşturucuyla mücadele konusunda güvenlik güçlerine yardımcı olmalarını isteyen Vali Sarıfakıoğulları, ‘Biz bu işin belini kıracağız. Ama el birliğiyle. Siz güvenlik birimlerimize yardım ederseniz ancak bu sorunun üstesinden gelebiliriz’  dedi.

HEPİMİZE VAZİFE DÜŞÜYOR

Vali Sarıfakıoğulları, ‘Uyuşturucuyla mücadele sadece sizin, sadece benim değil, ülkemizin bir devlet politikasıdır. Eğer çocuklarımıza, evlatlarımıza sahip çıkmaz isek maalesef bu illet hepimizi tehdit eder. Öncelikle bunu bilelim. O sebeple hepimize vazifeler düşüyor. Kuşku duyduğumuz her anda, her durumda bunu güvenlik güçlerimizle paylaşacağız’  diye konuştu.

BU İŞİN BELİNİ KIRACAĞIZ

Vali Sarıfakıoğulları, ‘Ben güvenlik birimi sorumlusu arkadaşlarımıza gerekli talimatı verdim. Biz bu işin belini kıracağız. Ama el birliğiyle. Siz güvenlik birimlerimize yardım ederseniz ancak bu sorunun üstesinden gelebiliriz. Bu konuda kararlıyız. Allah’ın izniyle tedbirlerimizi aldık, almaya da devam ediyoruz ve sizlerin de desteğiyle bu konuyu inşallah bitireceğiz’ değerlendirmelerinde bulundu.

Bu haber 1654 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi