GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

GİRESUN'DA DA BÜYÜK OPERASYON OLACAK

Dursun ONUR

05 Kasım 2015, 22:17

Dursun ONUR

Gazetemiz Giresun dahil bütün ülke genelinde yargıda, bürokraside emniyette ve iş dünyasında büyük operasyon hazırlığı yapılıyor diye yazdı ama birileri gülüp geçti.

Yanılma payımızı saklı tutalım ama bekleyin diyoruz . Acele etmeyin.

İstihbaratımıza göre, seçimlerin ardından yüksek mahkemeler başta olmak üzere Giresun dahil tüm yerel mahkemelerde “paralel” yapıyla mücadele için harekete geçildi.

Çizilen yol haritasına göre, yerelde 3-4 bin hakim ve savcının görevine son verilmesi, yüksek mahkemlerde de temizlik yapılacağı söyleniyor.

SAYIN ERDOĞAN İŞARET FİŞEĞİNİ YAKTI

Milletin adamı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimlerden hemen önce yaptığı, 'Bu paralel yapı ülkemizde devletin içerisinde sızmış bir virüs gibi. İstihbaratta da var, emniyet teşkilâtı, Silahlı Kuvvetlerimiz, bütün bu yerlerin hepsinde bunlar var ve ciddi iletişim sağlamaya çalışıyorlar. 657 değiştirilmediği sürece bu iş çözülmez'  şeklindeki açıklamanın işaret ettiği kurumlarından birisinin de yargı olduğu biliniyor.

Bu manada Giresun dahil yargı çevrelerinden alınan bilgiye göre, gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra “Cemaatle bağlantılı” olduğu öne sürülen yerel mahkemelerde görevli 3-4 bin yargı mensubu tasfiye edilecek. Ülkenin ve Giresun'un selameti için yargının yanısıra  Emniyet ve iş dünyası da masaya yatırılacak.

BİZ NE DEMİŞTİK?

Tarih:  3 Kasım 2015.

Özel haber başlığı:  'PARALEL YAPI’YA GİRESUN’DA KISKAÇ MI?'

İşte o haberimiz.

TIIME KULİS AYRINTI KULİS HABER- TIME boşuna konuşmaz. Kimseyi ürkütmek istemeyiz ama görünen köy klavuz istemiyor.

1 Kasım seçimlerinde PKK uzantısı HDP ile iş tuttuğu tartışma götürmeyen ‘Paralel yapı’ya yönelik yapılan operasyonlar Giresun’a da uzanabilir mi?

Gazetemizin edindiği istihbari bilgilere göre, "Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FTÖ/PDY)" isimli örgüte karşı büyük operasyona start verildi. Giresun'da da operasyonun eli kulağında deniyor.
 

 

Bu haber 2317 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi