GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ADAY OLMAYA HENÜZ KARAR VERMEDİM

Dursun ONUR

06 Ağustos 2018, 22:16

Dursun ONUR


Uzun zamandır sessizliğe bürünerek, kendi ifadesiyle sağlık sorunlarıyla uğraştığını dile getiren Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, bilinenin aksine belediye başkanlığına aday adayı olup olmayacağına henüz karar vermediğini söyledi.

HİÇBİR ZAMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA TALİP OLMADIM

Hiçbir zaman Giresun Belediye başkanlığına talip olduğunu deklare etmediğini ileri süren Yılmaz, ‘Burada benim aday olup olmama bu işi isteyip, istememe dışında Giresun’un bu işi isteyip istememesine bağlı’ dedi.

GÖREV VERİLİRSE KAÇMAM

Yeri ve mekanı bizde saklı kalmak şartıyla -ki şahidi de vardır- gazetemize konuşan AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, aday gösterilirse görevden kaçmayacağını da vurgulayarak, Giresun’un AK Parti hükümetinin desteğinden faydalanan bunları yapabilen bir belediye olması gerektiğini düşündüğünü kaydetti.

NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİM DEMEM

Yüzyüze yapılan görüşmeden teville, ‘Görev bize verilirse yaparız’ diyen Yılmaz, ‘Bu görevler herkese nasip olan yerler değil. Biz bu görevleri halkımıza hizmet için kullanıyoruz. Her türlü mevkide her türlü kademede amacımız halkımıza hizmet etme olduğu için bize verilen her türlü sorumluluğu her türlü yerde yerine getirmeye çalışırız. Aday gösterilirsek oluruz, gösterilmezsek neden gösterilmedik demeyiz’ değerlendirmesinde bulundu.

Bu haber 2416 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi