GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

CHP GİRESUN'DA MADARA OLDU

Dursun ONUR

24 Aralık 2016, 01:36

Dursun ONUR


Giresun, Rize ve Trabzon CHP Gençlik Kolları Başkanları, Rize Belediyesi'nin 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'ndan Atatürk anıtının kaldırarak valilik önündeki tören alanına taşınmasına tepki gösterdi.

Haklı olarak.

Fakat...

'ELHAMDÜLİLLAH RİZE ÖZGÜRLÜĞÜNE KAVUŞTU' HEZEYANI

Provokatif yayınları ve nefret söylemine başvurmaktan çekinmemesiyle bilinen dinci Yeni Akit gazetesi (!) Rize’de 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk anıtının kaldırılması haberini ‘Elhamdülillah, Rize özgürlüğüne kavuştu’' başlığıyla duyurdu.

SEN KİMİN ADAMISIN BEKAROĞLU?

Bu kindar söyleme rağmen bakın ne oldu.

Garip ama gerçek.

Şok ki şok!..

Şaşı ve şaşkın olmak adına.

Bakın dindar demiyorum.

Dinci gazeteye (!)..

Kağıt israfına.

Algı malzemesine.

Rüya gibi.

Çölde serap görmek pahasına.

İhanet namına.

Evet evet evet..

Belki absürt ama.

Destek CHP'den geldi.

Bakın hele.

Tiyatroya.

Cümbüşe.

Veya..

Kardeşliğe (!)

Şöyle.

Anlatalım.

Aralarında Giresun’un da olduğu gençlik kolları başkanları protesto eyleminde ‘Rize için kara bir gün’ yaşandığını iddia etti ama itiraz yine CHP’den geldi.

Akla ziyan.

Bunu söyleyen CHP'li bir vekil.

Adeta dinci gazetenin değirmenine su taşıyan CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, partisinin gençlik kollarının tepkisini hiçe sayarak büyük bir skandala imza attı. Sözkonusu gazetenin (!) ağzını kullanan Bekaroğlu 'Yok artık ya!'.Bu kadarı da fazla!' dedirtti.

BİR SAKINCA YOK

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Rize'de Atatürk heykelinin yeni tören alanına taşınmasıyla ilgili, ‘Atatürk heykelinin yeni kaidesine konulmasında sakınca yoktur. Bir bardak suda kıyamet kopartılacak bir durum yoktur' dedi.

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, Atatürk heykelinin kaldırılmasına ilişkin partisinin hifana çok su götüren açıklamalarda bulundu.

CHP GENÇLİĞİNİ DEYİM YERİNDEYSE MADARA ETTİ

Rize'de Atatürk yeni tören alanına taşınmasıyla ilgili soru üzerine Bekaroğlu,gençlik kollarının  itirazlarını hiçe sayarak, ‘Ne irtica ne Atatürk'e saldırı vardır. Atatürk heykelinin yeni kaidesine konulmasında sakınca yoktur. Bir bardak suda kıyamet kopartılacak bir durum yoktur. Rize'de bu anlamda bir problem yok’ ifadelerini kullandı.

 

Bu haber 2404 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi