GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Dursun ONUR

09 Haziran 2016, 02:29

Dursun ONUR


CHP Giresun milletvekili Bülent Bektaşoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesi töreninde düzenlenen ’mermi atma' adresli çirkin saldırının ‘AK troller' tarafından gerçekleştirildiğini söyledi.

Yazılı bir açıklama yapan Bektaşoğlu,alçak saldırıyı kınarken faillerininve arkasındaki güçler ile azmettiricilerin ortaya çıkarılmasını beklediğini ifade etti.

ALÇAKÇA BİR PLAN: AK TROLLER YAPTI

Bektaşoğlu; ‘Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na, şehit polislerimiz için düzenlenen cenaze töreninde önce sözle ve ardından da önüne mermi atılarak yapılan saldırı, bir merkezden yönetilmektedir ve güya CHP’yi terörle birmiş gibi göstermek isteyen AKP’nin projesine katkı sağlama amaçlıdır. Alçakça planlanan ve cami avlusunda, şehitlerimizin tabutu başında bir gurup saygısız ‘AK trol’ tarafından gerçekleştirilen bu terör eylemini kınıyorum. Faillerinin ve arkasındaki güçlerin, azmettiricilerin ortaya çıkarılmasını bekliyorum’ dedi.

BİR YILDA 600’E YAKIN VATANDAŞIMIZIN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN AKP’DİR

Milletvekili Bektaşoğlu, ‘Bu eylemleri tasarlayanlar şunu iyi bilmelidir ki; terörün kanı alınlarındadır. Ne yaparlarsa yapsınlar çıkaramayacaklardır. Çünkü çözüm süreci, HDP- İmralı-Oslo-Kandil-Dolmabahçe ekseninde teröre verdikleri destek sonucunda; ülkemizi kan gölüne çevirenler onlardır. Bir  yılda 600’e yakın yurttaşımızın ölümüne neden olanlar, kentlerimizi ateş ve bomba dumanları altında bırakanlar, komşularımıza, bütün dünyaya bizi düşman edenler onlardır’ diye konuştu.

KARADENİZ’E TERÖRÜ TRANSFER EDEN ONLAR. HESABI SORULACAK

Bektaşoğlu şunları söyledi:

‘Karadeniz’e terörü transfer ederek huzurumuzu bozanlar da onlardır. Er yada geç bugünlerin hesabını vereceklerdir. Hiçbir saldırı, genel başkanımız başta olmak üzere; hiçbir CHP’liyi yıldıramayacak, tersine demokrasi mücadelemize, inançlarımıza ve teröre, terör örgütlerine karşı yürüttüğümüz kararlı politikamıza güç katacaktır.Bu vesileyle bütün şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve ülkemize baş sağlığı diliyorum.’

Bu haber 1757 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi