GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRACAĞIZ

Dursun ONUR

12 Aralık 2016, 18:27

Dursun ONUR


Vali Hasan Karahan, İstanbul Beşiktaş’ta Çevik Kuvvet Polislerine yönelik düzenlenen menfur saldırı nedeniyle, Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memurları ile bir araya gelerek bir süre sohbet eden Vali Karahan, ‘Acılarımızı da paylaşıyoruz. Neticede biz bir aileyiz. Aynı yola baş koyduk. Devletimizin, milletimizin bekası içinde, geçmişte olduğu gibi bugünde elimizden geleni yapacağız. Buna canımızı vermekte dâhil. Polisimizde bunu her daim ispatlamıştır. Tüm şerefiyle, izzetiyle ve gururuyla milletin hizmetinde olduğunu her daim dosta düşmana göstermiştir’ dedi.

SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRACAĞIZ

Yapılan bu menfur saldırılar karşısında gereğini yapacağız diyen Vali Karahan, her daim tetakkuz halinde olacaklarını söyledi.

Vali Karahan, ‘Görüyorsunuz ki bir anlık dikkatsizlik nelere mal oluyor. Birçok bombalı eylem engelleniyor. Yüzlercesi engelleniyor fakat bir tanesine mani olamadığımız an bütün engellemelerimizin hükmü, kıymeti kalmıyor. Onun için daha bir teyakkuz halinde olacağız. Allah bize güç kuvvet versin. Bu bize istikametimizin doğruluğunu gösterdiği gibi sonuca da yaklaştığımızı gösteriyor. Onun için biraz daha dişimizi sıkacağız, biraz daha saflarımızı sıklaştıracağız’ ifadesini kullandı.

ARKADAŞLARIMIZIN KANINI YERDE BIRAKMAYACAĞIZ

Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk de yaptığı konuşmada, arkadaşlarının kanını yerde bırakmayacaklarını vurgulayarak,’Giresun Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan personelin tamamı onların yerinde olmayı arzu edecek nitelikte ve vatan sevdası ile doludur. Sayın Valim size söz veriyoruz, arkadaşlarımızın kanını yerde bırakmayacağız. İşimizi daha güzel yapacağız, daha çok çalışacağız, daha çok gayret edeceğiz ve o arkadaşlarımızın emanetlerinin başı dik, alnı ak vaziyette ülkemizde yaşamalarını sağlayacağız’ şeklinde konuştu.

Ziyaret sonunda, İl Emniyet Müdürü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü ile bir süre görüşen Vali Karahan, her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Denetleme Defterini imzaladı.

Bu haber 1698 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi