GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HAKYEMEZ GİRESUN'DA NABIZ YOKLUYOR

Dursun ONUR

12 Kasım 2014, 12:03

Dursun ONUR

Eski AKP milletvekili şimdinin bağımsız Kütahya milletvekili ve Fettullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen İdris Bal'n kurduğu Demokratik Gelişim Partisi Giresun'da da örgüttlenmek için nabız yoklamaya başladı.

Demokratik Gelişim Partisi'nin 40 kişiden oluşan kurucular kurulu üyeleri arasında olan Giresunlu hemşehrimiz eski başhemşire ve Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Hakyemez partiyi ilde örgütlemek için kolları sıvadı.

ANAVATAN Parti'sinde aktif siyasete başlayan akabinde Genç Parti'nin Giresun milletvekili adayı olan hemşehrimiz Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Hakyemez, partiyi Giresun'da örgüttlemek için görüşmelerini sürdürüyor. Bir dönem Mustafa Sarıgül'ün Türkiye Değişim Hareketi Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu üyesi ve Karadeniz Bölge Sorumlusu olarak da görev yapan Hakyemez'in Demokratik Gelişim Partisi'ni Giresun'da örgütlemek için gecesini gündüzüne kattığı biliniyor.

Halen Giresun'da önemli kişilerle temas halinde olan Hakyemez'in ilçelerde de nabız yokladığı biliniyor.
Genel Başkan Yardımcısı Hakyemez'in çok kişiye teklif götürdüğü ancak henüz istediği sonucu alamadığı ifade ediliyor.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Dursun Onur'a konuşan Hakyemez, kısa zamanda Giresun'da da örgütlerini kuracaklarını söyledi.

SAHAYA İNİYORUZ. SEÇİM ERKENE ÇEKİRSE B VE C PLANIMIZ HAZIR

Hakyemez, 'Teşkiltlarımız  ilde 7 asil ve 7 yedek üyeden oluşacak. Merkez dahil ilçelerde ise örgütlerimiz 5 asil 5 yedek üye olarak şekillenecek. Partimize büyük bir alaka olduğunu görüyoruz. İnşallah kısa zamanda bütün teşkilatlarımızı kurarak sahaya ineceğiz'. Seçim zamanında yapılırsa partimizle halkın huzuruna çıkacağız. Yasal olarak seçime girmemiz engellenir seçim Nisan veya Mayıs ayına çekilirse B ve C planımızı devreye sokacağız. dedi.Bu haber 3237 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi