GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

YORGAN GİTTİ KAVGA YENİ BAŞLADI

Dursun ONUR

02 Ekim 2014, 20:35

Dursun ONUR

CHP’de gerek manen ve gerekse madden hatırı sayılır bir yeri işgal eden ötesi arkasında hem parti hem de toplum desteği olduğu bilinen CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu 2015 yılında yapılacak Genel seçimlerde milletvekili adayı olmak için destek turlarına başlarken, birilerini fena halde ürküttü.

 

AKSU VE KARAİBRAHİM BOŞ DURMUYOR

 

İddiaya göre, ötedenberi milletvekili aday adayı olacağı su götürmeyen Bektaşoğlu’nun önünü kesmek isteyen özellikle Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ile gözü yeniden vekillikte olan İl Başkanı Eşref Karaibrahim’in hamle üstüne hamle yaptığı konuşuluyor.

 

ÖNCE CANİK SIRA BEKTAŞOĞLU’NDA

 

CHP kulislerinden yansıyan bilgilere bakılırsa, önce göreve yeniden atanan sonra vekillik hesapları yaptığı gerekçesiyle makamdan el çektirilerek kongre kararı aldırılan CHP Bulancak İlçe Başkanı Fatma Karaibrahim Canik üzerine senaryo yazdığı söylenen Aksu ve Karaibrahim'in şimdi de Bektaşoğlu’nu harcamak için kolları sıvadığı öğrenildi.


AKSU VE KARAİBRAHİM'İN KULİS SENARYOLARI


İnsan övütme değirmenine dönen CHP'de ' benim olsun küçük olsun' mantığı taşıdığı ileri sürülen Aksu ve Karaibrahim'in lobilerde ve otel koridorlarında senaryo üzerine senaryo yazdığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

 

BEKTAŞOĞLU OYUNU GÖRDÜ MÜ?

 

Merkez İlçe Başkanlığı görevine başladığı günden bu yana ekibini kuran ve parti içerisinde güçlü bir yapı kuran Burak Bektaşoğlu’nun önünü kesmek istediği savulunan Aksu ve Karaibrahim’in ince siyaset yaparak partililere aba üstünden sopa gösterdiği değerlendirmesi yapılıyor.

 

Bu durumun farkında olan Bektaşoğlu’nun ise her şeye rağmen yoluna devam ettiği ve olası senaryolara hazır olarak karşı hamle yapacağı dillerde dolaşıyor.

 

 

Bu haber 2109 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi