GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

OSMANLILAR MÜDÜR ÖZTÜRK'TEN NE İSTEDİ?

Dursun ONUR

17 Mart 2015, 10:56

Dursun ONUR


Büyük Osmanlı Topluluğu Derneği Giresun Şubesi Başkanı İbrahim Ünye  ziyaretlerinin asıl amacınının Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan bireyleri  madde kullanımı ve bağımlılığı konusunda bilinçlendirmek,, bağımlılık yapan maddelerden uzak tutmak, dolayısıyla da 'Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Toplum Bilincini Oluşturma' fikrinin benimsenmesini hedeflemek amacıyla  'Yeşil Giresun’da Güvenli Gelecek Projesi ' kapsamında yapılan çalışmalarından dolayı teşekkür etmek olduğunu ifade etti.

Ünye, proje kapsamında Giresun Üniversitesi'nde bir seminer vermek istediklerini bu amaçla Emniyet Müdürü Uğur Öztürk’ten yardım istediklerin söyledi.

Sohbet havasında gecen ziyarette Giresun Emniyet Müdürü Uğur Öztürk de dernek üyeleri olan öğrencilere nasihatlerde bulundu. Öztürk, üniversite ve öğrencileri için ellerinden gelen yardımı esirgemeyeceklerini ifade etti.

Ziyarete Giresun Büyük Osmanlı Topluluğu Derneği İl Başkanı İbrahim Ünye'1nin yanısıra  kurucu üyelerden Cüneyt Kakul, Giresun Üniversitesi Topluluk Başkanı Mehmet Kulbatlı ve  Giresun Üniversitesi Topluluk Başkan Yardımcısı Fatih Küçük katıldı.

Bu haber 2457 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi