GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

MEMUR ELMAS MÜDÜRLÜĞÜ KAPTI GİBİ

Dursun ONUR

07 Temmuz 2015, 22:09

Dursun ONUR


Kurulma çalışmaları süren Kredi ve Yurtlar Kurumu Giresun İl Müdürlüğü'ne Memur Sen Konfederasyonu'na bağlı Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Sendikası (BEM- BİR- SEN ) Giresun İl Başkanı ve Giresun Belediyesi'nde düz memur olarak görev yapan Fethi Elmas'ın atanacağı kesinleşti.

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği kulis bilgilerine göre halen Giresun Belediyesi'nde düz memur olarak görev yapan Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Sendikası (BEM- BİR- SEN ) Giresun İl Başkanı Fethi Elmas, yakın zamanda  Kredi ve Yurtlar Kurumu Giresun il Müdürlüğü'ne atanacak.
Aynı zamanda AKP Giresun milletvekili Adem Tatlı'ın hısmı olan Elmas, şimdilerde kendisine tebliğ edilecek ilgili atama yazısını bekliyor.

AK PARTİ ONAYLAYIP BAKANLIĞA GÖNDERDİ

Öyle ki, Elmas'ın olur yazısı AK Parti'de de onaylanarak bakanlığa gönderildi.
Atamanın eli kulağında.
Kendisiyle görüştüğümüz Elmas, olayı doğruladı.
Ya berisi..
Biz ne yazmıştık.?
Anımsayın.
Tarih. 3 Mayıs 2015.
Özel haberimizin başlığı:


''ELMAS SON SÜRAT MÜDÜRLÜĞE KOŞUYOR''

TIME ÖZEL KULİS HABER-

Kurulma çalışmaları süren Kredi ve Yurtlar Kurumu Giresun il Müdürlüğü'ne kim atanacak?
Bilindiği  gibi AK Parti ülke geneline yayılan özel yurtları yakından denetleyebilmek için Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun teşkilat yapısını sil baştan değiştirdi. Bu manada 81 ilde kurulması planlanan il müdürlükleri için çalışmalar sürüyor.

Kulis bilgilerimize göre  Kredi ve Yurtlar Kurumu Giresun il Müdürlüğüne Memur Sen Konfederasyonu'na bağlı Belediye ve İl Özel İdare Çalışanları Sendikası (BEM- BİR- SEN ) Giresun İl Başkanı Fethi Elmas'ın atanacağı söyleniyor.

BELEDİYEDE DÜZ MEMUR

Halihazırda Giresun Belediyesi'nde Veri Hazırlama memuru da olan Bem-Bir-Sen Giresun İl Başkanı Fethi Elmas'a görevin tevdi edileceği söylenirken, atamanın 7 Haziran seçimleri sonrasına ertelendiği iddia edliyor.

Bu haber 4799 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi