GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ŞENLİKOĞLU İSTİFAYA HAZIRLANIYOR GİBİ...

Dursun ONUR

20 Mayıs 2018, 23:47

Dursun ONUR


AK Parti Giresun Milletvekili ve milletvekili aday adayı Sabri Öztürk’ün kesin aday listesinde yer alması halinde, İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu’nun görevinden istifa etmesi bekleniyor.

Milletin ve halkın adamı olarak Giresun’da nam yapan AK Parti Giresun Milletvekili ve milletvekili aday adayı Sabri Öztürk’ün kesin aday listesinde yer alacağı su götürmezken, gözler İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu’na odaklandı.

ŞENLİKOĞLU’NA ŞOK!.. İSTİFA EDEBİLİR

Milletvekili Öztürk’ün yeniden aday yapılmaması için akla ve hayale gelmeyen numaralar çektiği öne sürülen İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu’nun evdeki hesabının çarşıda karşılıksız kaldığı biliniyor.

Milletvekili Öztürk’ün üzerine oynayarak kör hırsla ve tamahla iyiyiden iyiye siyaseten de sağır olduğu kaydedilen Şenlikoğlu’nun amacına ulaşamadığı AKP kulislerinde konuşuluyor.

ÖZTÜRK DÜŞMANLIĞI ERDOĞAN DUVARINA TOSLADI

Milletvekili Öztürk’ün aday yapılmaması için elinden geleni arkasına koymadığı sır olmayan Şenlilkoğlu’nun hayallerinin büyük ihtimalle suya düştüğü, haliyle AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın devam manasına Öztürk’e yeniden kapı açtığı tartışılmıyor.

Bu manada, milletvekili Öztürk’e açıktan tavır alan İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu’nun Öztürk’ün yeniden listede yer alması durumunda görevinden istifa etmesinin kaçınılmaz olduğu siyasi çevrelerde yüksek sesle dillendiriliyor.

Bu haber 3978 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi