GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

VALİDEN POLİSE HAKLI ÖVGÜ

Dursun ONUR

06 Nisan 2015, 19:23

Dursun ONUR


Polis Haftası etkinlikleriyle ilgili Vali Karahan’a davetiye takdim eden Müdür Öztürk, Türk Polis teşkilatının 170.
Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Müdür Öztürk, “Kurulduğu ilk günden itibaren halkın can ve mal güvenliğinin yanı, sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışan Türk Polis Teşkilatımız bu günden sonrada aynı görev ve sorumlulukla çalışmaya devam edecektir. Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü kutlamalarında Sayın Valimiz başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı yapacağımız etkinliklere davet ediyoruz” dedi.

POLİSİMİZİN FEDAKARLIĞINI HALKIMIZ DA TAKDİR EDİYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Karahan, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170.yıldönümü münasebetiyle kutlanan Polis Haftasını kutladı.

Ülkemizde son yılarda artan şehirleşmeyle birlikte polisin sorumluk alanı, görev sahasının da genişlediğini belirten Vali Karahan, “Bununla orantılı olarak da polisimizin imkanları, personelin niteliği araç gereç ve bina imkanları daha iyileşiyor ve daha da iyi olacak inşallah. Neticede polis hizmetleri insan gücüyle yapılan hizmetlerdir. Dolayısıyla da oradaki hizmeti yürüten en küçük rütbelisinden üst rütbelisine kadar polisimizin görevlerini fedakarlıkla, canını hiçe sayarak çoğu zaman, mesai mefhumu gözetmeden, en iyi şeklide yapma azma gayreti ve kararlılığı bizi memnun ediyor. Bunu da zaten vatandaşımız görüyor ve takdir ediyor' şeklinde konuştu.

Bu haber 1672 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi