GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

RAHATSIZ YOBAZIN DENSİZLİĞİNE BAKIN

Dursun ONUR

23 Eylül 2017, 19:20

Dursun ONUR


İlahiyatçı İhsan Şenocak, kadınların pantolon giymesinin, kaşlarını aldırmasının, üniversiteye gitmesinin günah olduğunu iddia etti.

Merkezi Samsun'da olan İlmi ve Fikri Araştırmaları Merkezi'nin kurucu başkanı olan İhsan Şenocak, sohbetlerinden birinde babalara seslenerek çocuklarını korumaları gerektiğini söyledi.

Yobazlığı zirveye vuran İlahiyatçı İhsan Şenocak, ‘Nasıl ki bir çoban, koyunları ateşe atsa o çobanın ceza almasını istersiniz, bir baba da çocuklarını cehennem ateşinden korumalıdır' şeklinde konuştu.

RAHATSIZA BAKIN!..

Dinleyenlerine hitap eden Şenocak deyim yerindeyse kafayı tümden kırıp, akıllara ziyan fetva vererek kadınların pantolon giymesinin de zararlı olduğunu ve cehennemde cezalandırılacağını öne sürerek şu garip ifadeleri kullandı:

‘Yani kızın şu sokaktan geçip de okula pantolonla giderken yüreğin parçalanıyor mu senin? 18 yaşında kaşını aldıran kızın üniversiteye giderken o halde, yüreğin parçalanmıyorsa vallahi kıyamet günü cehennem seni parçalayacak. Allah'ın emanetini ne hale getirdin? Sevindin üniversiteyi kazanınca; ODTÜ'ye, Boğaziçi'ye gidince sevindin. Doktor olacak, mühendis olacak, 5 milyar aylık alacak, arabaya binecek, eşine mecbur olmayacak, mahkum olmayacak... Peki onlara sevindin; kot pantolonuyla erkeklerin bakışı arasında kızın yürüyor, delikanlılar arkasına takılmışlar, arkasından gidiyorlar. Yavrunu cehenneme attın cehenneme!'

 

 

 

 

Bu haber 2675 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi