GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

YİNE ŞAŞIRDI. BAKIN NEYİ İTİRAF ETTİ?

Dursun ONUR

27 Mayıs 2015, 22:27

Dursun ONUR


CHP Giresun İl Başkanı Sinan Kitapçı, deyim yerindeyse AK Parti İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü’ye laf yetiştirecem derken bir çuval inciri berbat etti. Kafasının iyiden iyiye karışık olduğu sanılan Kitapçı, her zaman olduğu gibi yine kaş yapayım derken göz çıkardı.
 
AK Parti İl BaşkanıHasan Ali Tütüncü’ye cevap vermeye çalışan CHP Giresun İl Başkanı Sinan Kitapçı, 'CHP ve muhalefet partilerini Giresun’a çivi çakmamakla itham etmeye yeltenmiş' derken sanki saydığı yatırımları CHP yapmış gibi pozlara büründü.

BU YATIRIMLARI CHP Mİ YAPTI KİTAPÇI?
İTİRAF ETTİ

'Sayın Tütüncü’ye sormak lazım, Seka’yı kim yaptı, hangi iktidar söktü? Kime söktürdü, daha sonra kaç milyona geri aldı? Fiskobirlik’in çivisini kim çıkardı? .Karadeniz Sahil Yolu Projesini hangi hükümet başlattı? Tirebolu- Torul Yolunu hangi iktidar başlattı? Limanı hangi iktidar yaptı? Stadyumu, spor salonu nu, yüzme havuzu nu siz mi yaptınız? Milletin parasıyla, milletin işbaşına getirdiği iktidarlar yaptı' diyen Kitapçı, sanki bu yatırımları CHP yapmış gibi hava yarattı.

TÜTÜNCÜ'YÜ HAKLI ÇIKARDI


Başka bir deyişle.
Bir anlamda Tütüncü'yü haklı çıkaran Kitapçı, CHP'nin Giresun'da çakılı bir çivisi olmadığını da itiraf etmiş oldu.

KLASİK DEMOGOJİ VE MODASI GEÇMİŞ SÖZLER


Oysa bu yatırımların Giresun'da tek bir çivisi olmayan CHP yapmış gibi kafa karıştırmaya çalışan Kitapçı, en iyi bildikleri klasik demogoji ve modası geçmiş bayat söylemlere sığınarak, 'Türkiye Cumhuriyeti'ni, Atatürk inancını, demokrasiyi, hukuku yok edemeyeceksiniz' demekle teselli buldu.

Bu haber 2290 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi