GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

SENDEN VAZGEÇMEYİZ

Dursun ONUR

09 Kasım 2014, 07:43

Dursun ONUR

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızda ayrılışının 76. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Aksu, Büyük Önder’in her geçen gün daha da ölümsüzleştiğini ifade etti.

Başkan Kerim Aksu Mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Milletimizi yok etmeye çalışan düşmana karşı, Büyük Önderimizin başlattığı, Milli Mücadele, kazanılan zaferler, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti, onurlu birer yurttaş olarak yaşamamız için bizlere bırakılan en büyük mirastır. Mustafa Kemal Atatürk, liderliğinde vatan toprağını canlarıyla, kanlarıyla savunan tüm şehit ve gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Dünya milletlerinin, büyüklüğünü kabul ettiği Mustafa Kemal Atatürk, her geçen gün daha iyi anlaşılmakta, büyük dehası her geçen gün perçinlenmektedir' dedi.

Aksu mesajını şöyle sonlandırdı:

'Büyük Atatürk; 
En Büyük Eserim dediğin Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. Yılını coşkuyla kutladık. Giresun Halkı, kok kola ve inançla Cumhuriyet’i ilk günkü heyecanla sahiplenmiştir. Bizlere bıraktığın eserler sonsuza kadar yaşayacaktır. Eserlerinden ve senden vazgeçmemiz mümkün değildir. Senin varlığın, Türk Gençliği’nin en büyük hazinesidir. Fikirlerin Işığımız, Cesaretin Karakterimiz, Cumhuriyet’in Yıldızımızdır. Hatıran önünde saygıyla eğiliyor, özlemle, şükranla, anıyoruz.”
 

Bu haber 1537 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi