GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

MİLLİ İTTİFAK'NIN ADAYINA BAK SEN !

Dursun ONUR

27 Mayıs 2015, 02:03

Dursun ONUR


Saadet Partisi (SP) çatısı altında seçime giren Saadet Partisi ve Büyük  Birlik Partisi (BBP)  Milli İttifak senaryosu Giresun'da oyun oynuyor.

Saadet Partisi'nin Giresun 1. sıra milletvekil adayı müteahhit Süleyman Tekbaş, 22 Mayıs'ta açılan havaalanı ile ilgili resmen konuyu çarpttı.

Gazetemizin isihbari bilgilerien göre sözde itifaka Giresun'da içerden büyük kirli oyun oynanıyor .
Şöyle ki..

MİLLİ İTİFAK PARAMPARÇA. KİMLERLE PAZARLIK YAPILIYOR?

İttifak ortağı Büyük  Birlik Partisi'nin (BBP) Giresun'da ya MHP'ye ya da CHP ile işbrliği yapacağı söyleniyor.

F TİPİ örgütün yönlendirmesiyle bütün söylemini AK Parti düşmanlığı üzerine kuran Milli İttifak'ın Giresun'da malum partilerle pazarlık da yaptığı da dilden dile dolaşıyor.

MİLLİ GÖRÜŞE CHP AĞIZI YAKIŞIYOR MU?

AKP'den umduğunu bulamadığı için birilerinin tezgahladığı oyununa teşne olan ama  bilinsin ki CHP'li belediye ile işlerini tıkır tıkır yürüttüğü ileri sürülen Saadet Partisi'nin Giresun 1. sıra miletvekili adayı Süleyman Tekbaş resmen CHP ağzıyla konuşarak havaliman açılışının tamamen seçim yatırımı olduğunu savundu.

AK PARTİ OLMASIN DİYE CHP VE MHP PAZARLIĞI MI VAR?

Ötesi de var.

Milli İtifak masalıyla bir araya gelen SP ve BBP'ini özellikle Giresun'da kendilerien oy istemek yerien sırf AK Parti düşmanlığı yaparak CHP ve MHP'ye oy verecekleri ve bu konuda da gizli pazarlıklar yaptıkları ileri sürülüyor.

İKİ BAŞKAN NABIZ MI YOKLUYOR?

Ne kadar doğru teyit ettiremedik ama BBP İl Başkanı Selahatin Toslu'nun MHP ile dirsek teması yürüttüğü SP İl Başkanı Bulancaklı Ömer Öztürk'ün de CHP düzeyinde zemin yokladığı konuşuluyor.

SEN NE DİYOSUN BE BAŞKAN!

Tekbaş, “22 Mayısta' biliyorsunuz Or-Gi havalimanı açılışı yapıldı. Bu havaalanının özelliği denize dolgu olarak yapılan Avrupa’da ilk havalaanı. Başka bir özelliği ise yapımı tamamlanmadan açılan ilk havaalanı. Havaalanı açılışı tamamen seçim yatırımı. Bakalım yapımı daha kaç sene sürecek' savunması yaptı.

Bu haber 2259 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi