GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
TOPATAN ALINIYOR, CAVUNT ATANIYOR

TOPATAN ALINIYOR, CAVUNT ATANIYOR

Tarih 14 Eylül 2020, 19:19 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- Giresun İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Halil Topatan görevden alınıyor. Yerine ise Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt atanıyor.

Giresun İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Halil Topatan görevden alınıyor.

Sel afeti sonrası Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven ile yaşadığı polemikten sonra 15 gün izne gönderilen AFAD Müdürü Halil Topatan'ın izni dolmasına rağmen rapor alarak görevine dönmediği öğrenildi.

Gazetemizin güvenilir kaynaklardan aldığı özel bilgilere göre, Giresun AFAD Müdürü Halil Topatan'ın sosyal haklarını kaybetmemek için istifa etmediği ve makama geri dönmeyi düşünmediğinden hareketle İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınmayı beklediği kaydedildi.

TOPATAN ALINIYOR, CAVUNT ATANIYOR

Öte yandan, Giresun AFAD Müdürü Halil Topatan'ın görevden el çektirilmesi durumunda yerine Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt'un atanacağı bilgisine ulaşıldı.

Samsunlu (Terme ilçesi) olan Müdür Murat Cavunt, 2005-2009 yılları arasında Giresun Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü (Mülga Bayındırlık ve İskan Müd.) Yapım Şube Müdürlüğü'nde Makine Mühendisi olarak çalışmıştı.

Bu haber 1434 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

VALİ ÜNLÜ, ESKİ HATALARI KABUL ETTİ

VALİ ÜNLÜ, ESKİ HATALARI KABUL ETTİ TIME GÜNCEL HABER- Giresun Valisi Enver Ünlü, 22 Ağustos gecesi ilimizde büyük bir afet yaşandığını anımsatarak, ke...

GENEL MÜDÜR ADEM TATLI TOPUN AĞZINDA MI?

GENEL MÜDÜR ADEM TATLI TOPUN AĞZINDA MI? TIME KAYNAK HABER- Tarım Kredi’nin iştiraki olan TAREKS Hayvancılık Genel Müdürü Adem Tatlı zor durumda mı?
HİBE MASALLI RANT MI?17 Kasım 2015

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi