GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

İBRE ÇAKIRMELİKOĞLU’NU GÖSTERİYOR

İBRE ÇAKIRMELİKOĞLU’NU GÖSTERİYOR

Tarih 06 Aralık 2018, 18:19 Editör Dursun ONUR

TIME ÖZEL HABER- AK Parti’de yeni il başkanını belirlemek için yarın (7 Aralık Cuma) teşkilat düzeyinde eğilim yoklaması yapılacak. Teşkilat mensuplarının ezici çoğunlukla merkez adayı olan AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Emrullah Çakırmelikoğlu ismi üzerinde yoğunlaşması bekleniyor.AK Parti Giresun il başkanını belirlemek için teşkilat mensuplarının görüşlerini alacak.

Giresun Belediye Başkan adayı gösterilen eski İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun görevinden istifa etmesinden sonra AK Parti’de yeni başkanını netleştirmek için yarın (7 Aralık Cuma) teşkilat düzeyinde eğilim yoklaması yapılacak.

GİRESUN KOORDİNATÖRÜ TÜRKMEN, EĞİLİM İÇİN GELİYOR

İl başkanlığında düzenlenecek yoklamaya AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Giresun İl Koordinatörü Polat Türkmen de katılacak.

Eğilim yoklamasına; il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, eski milletvekilleri, ilçe başkanları,eski il başkanları, il ve ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe kadın kolları yönetim kurulu üyeleri katılarak il başkanı olarak görmek istedikleri isimleri Giresun İl Koordinatörü Polat Türkmen’e yazılı olarak sunacaklar.

Yapılan temayül yoklamasının değerlendirmesi Genel Merkezde yapıldıktan sonra en kısa sürede yeni il başkanı ataması yapılacak.

İBRE ÇAKIRMELİKOĞLU’NDAN YANA

Eğilim yoklamasında teşkilat mensuplarının ezici çoğunlukla merkez adayı olan AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Emrullah Çakırmelikoğlu ismi üzerinde yoğunlaşması bekleniyor.

Giresun Belediye başkanlığını kazanmak isteyen AK Parti’nin bölge dengelerini gözeterek Batlamalı olan ve yörenin sevilen ismi işadamı Çakırmelikoğlu’nu il başkanlığına atamasına sürpriz olarak bakılmıyor.

Öte yandan, il başkanlığı için halen başkan vekilliği görevini yürüten AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi Hukuki İşler Başkanı Kenan Tatlı ile il yönetim kurulu üyesi Hakan Korkmaz da nabız yoklaması yapıyor.  

Bu haber 1145 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

MİLLİ EĞİTİM’DE İKİ MÜDÜRÜN KAVGASI!..

MİLLİ EĞİTİM’DE İKİ MÜDÜRÜN KAVGASI!.. TIME ÖZEL HABER- Giresun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zafer Balcı ile Şube Müdürü Ömer Karakayalı arasındaki sö...

ŞEHİT ANNESİNİN DİLEĞİNİ YERİNE GETİRDİ

ŞEHİT ANNESİNİN DİLEĞİNİ YERİNE GETİRDİ TIME GÜNCEL HABER- Yeni bir yola kavuşan şehit annesi Fatma Köçek, yol sevincini Başkan Erener’e sarılarak paylaştı...
HAİNİN ADI YOK VE GAZETECİ MİLLETİ21 Aralık 2015

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi