GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Ali Baba

BÜROKRATLARA GÖZDAĞI

BÜROKRATLARA GÖZDAĞI

Tarih 07 Eylül 2018, 00:04 Editör Dursun ONUR

TIME ORDAYDI=POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, işini yapmayan ve partisinin hızına ayak uyduramayan bürokratlarla yollarını ayıracaklarını söyledi.AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, partisinin hızına ayak uyduramayan bürokratlara gözdağı verdi.

Partisinin diğer milletvekilleri Cemal Öztürk ve Kadir Aydın ile ortak basın toplantısı düzenleyen AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, tel tel döküldüğü bilinen ve ağır işlediği tartışma götürmeyen bürokrasiye ilişkin oldukça kararlı konuştu.

Milletvekili Öztürk, 'İşini yapmayan ve partimize ayak uyduramayan bürokratlarla yollarımızı ayıracağız’ dedi.

İŞİNİ YAPMAYAN BÜROKRATLARLA YOLLARIMIZI AYIRACAĞIZ

Basın toplantısında net ifadeler kullanarak haklı olarak Giresun'un selameti aşkına tümden gemileri yaktığı gözlenen Öztürk, ehliyetsiz, dirayetsiz; yetersiz ve kifayetsiz ama yandaş ama soylama netekim kimin adamı namına adı, sanı ve sıfatı ne olursa olsun; masabaşında kemerlerine bir delik daha açmak pahasına sadece göbek büyüten bürokrat tayfasını son kez uyardı.

ÖNCELİĞİMİZ GİRESUN’A HİZMET

Giresun'a hizmetin öncelikleri olduğundan hareketle bürokrasinin yanlış yapmasına asla ama asla izin vermeyeceklerinin altını kalın harflerle çizen Öztürk,‘Toplumun sesine kulak veriyor, sorunları çözme noktasında gayret sarfediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerimiz sürecek. İşini yapmayan ve partimize ayak uyduramayan bürokratlarla yollarımızı ayıracağız’ diyerek tavrını ve dik duruşunu açıkça ortaya koydu.

Öztürk ayrıca, Giresun için öncelikli proje ve yatırımlar ile hedefleri konusunda da detaylı değerlendirme yaparak sözlerini noktaladı.

Bu haber 1699 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

COŞKUN'UN BULANCAK AŞKI (!) TAM GAZ

COŞKUN'UN BULANCAK AŞKI (!) TAM GAZ TIME DETAY ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi (GRÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un her nedense artık Bulancak aşk...

YAPTIĞINI BEĞENDİN Mİ REKTÖR HOCA?!..

YAPTIĞINI BEĞENDİN Mİ REKTÖR HOCA?!.. TIME ÇOK ÖZEL HABER- Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun başkanlığındaki senatonun ayak oyunlarına...
EY SİYASET, SEN NELERE KADİRSİN!..20 Haziran 2016

Sayaç


HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi