GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BU İDDİALAR TAMAMEN YALAN VE İFTİRADIR

BU İDDİALAR TAMAMEN YALAN VE İFTİRADIR

Tarih 03 Temmuz 2024, 18:12 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Partili İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, CHP Giresun İl Başkanı Gökhan Şenyürek tarafından kendisi hakkında gündeme getirilen iddiaları yalanladı.


AK Partili İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, CHP Giresun İl Başkanı Gökhan Şenyürek tarafından kendisi hakkında gündeme getirilen iddiaları yalanladı.

Başkan Şahin, Şenyürek'in Ankara'daki il başkanları toplantıları ve Murat Kurum'un İstanbul'daki aday tanıtım toplantısına gidiş dönüş uçak bilet ücretlerinin Giresun Belediyesi tarafından ödendiğine ilişkin açıklamaların asılsız ve iftira olduğunu söyledi.

İDDİALAR AHLAKSIZLIKTIR, YALANDIR, İFTİRADIR

Konuya dair açıklama yapan Şahin, bu iddiaların tamamen yalan ve iftira olduğunu vurgulayarak,'CHP tarafından, şahsım hakkında gündeme getirilen, Ankara'da yapılan İl Başkanları Toplantıları ile Murat Kurum'un İstanbul'daki aday tanıtım toplantısına gidiş dönüş uçak bilet ücretlerinin Giresun Belediyesi tarafından ödendiği iddiası ahlaksızlıktır, yalandır, iftiradır' dedi.

MASRAFLARI KENDİ CEBİMDEN KARŞILADIM

Başkan Şahin, İl Genel Meclis Başkanı olduğu dönemde Ankara'daki toplantıların gidiş geliş ücretlerinin Giresun Belediyesi tarafından karşılandığı iddialarının kesinlikle doğru olmadığını kaydederek,'Bugüne kadar Ankara'da katılmış olduğum toplantılara tüm gidiş dönüş ve konaklama masraflarını kendi cebimden karşıladığımın bilinmesini isterim' şeklinde konuştu.

İSPAT ETMEDİĞİ SÜRECE MÜFTERİDİR

İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, iddiaları ortaya atan kişilerin bu iddiaları ispat etmek zorunda olduklarını anımsatarak, 'İddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir ve ispat etmediği sürece müfteridir. Şahsımla ilgili masrafların Giresun Belediyesi tarafından karşılandığını ispat ettiği takdirde, ben görevimi bırakmaya hazırım, ancak ispat edemezse kendisinin istifa edip edemeyeceğini açıklamasını bekliyorum' değerlendirmesinde bulundu.

Konunun takipçisi olacağını ve bu tür siyasi iftiraların milletin takdirine bırakılması gerektiğini belirten Şahin,'Bunlar siyasi olarak milletimize söyleyecek sözü olmayanların, kifayetsiz muhterislerin hezeyanıdır. Konunun her yönüyle takipçisi olacağımı kamuoyuna bildiriyor, bu ve bunun gibi basit, mesnetsiz siyasi iftiraları da milletimizin takdirine bırakıyorum' diyerek sözlerini noktaladı.

Bu haber 253 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

MEYDANLARA ÇIKACAĞIZ

MEYDANLARA ÇIKACAĞIZ GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş, bir ay sonra toplanacak fındıkta olası hak...

BAŞKAN YILMAZ MÜJDEYİ VERDİ!

BAŞKAN YILMAZ MÜJDEYİ VERDİ! GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Giresun Millet Bahçesi Projesi'ni...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi