AYTEKİN BAŞKANDAN SANAYİ ESNAFINA MÜJDE!


Açıklama: GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sanayi esnafına bakın hangi müjdeyi verdi?
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2024
Geçerli Tarih: 19 Mayıs 2024, 21:16
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9935Esnafları hiçbir zaman yalnız bırakmayan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, esnaf ziyaretlerini Sanayi Sitesi'nde sürdürdü.

Bulduğu her fırsatta esnafın kapısını çalarak, misafir olan Başkan Şenlikoğlu, bu kapsamda Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Her zamanki gibi misafirperverlikleri ve ilgileriyle dükkânlarında misafir eden sanayi esnafına teşekkür eden Başkan Şenlikoğlu esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar temenni ederek, esnafların talep ve önerilerini dinledi.

SANAYİ SİTESİ’NE ÖNEMLİ PROJE

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sanayi esnafına önemli bir müjde de vererek, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın desteğiyle birlikte sanayi sitesinin çehresinin değişeceğini açıkladı.

Başkan Şenlikoğlu, sanayi sitesinde altyapı, üstyapı, ışıklandırma ve peyzaj düzenlemelerini içeren geniş kapsamlı bir çevre düzenlemesi projesinin yeni dönemde hayata geçirileceğini söyledi.

Şehrin gelişmesinde ve ekonomiye katkısından dolayı zanaatkârların büyük rol oynadığına dikkat çekerek, samimi ve sıcak ilgilerinden dolayı da esnaflara teşekkür eden Başkan Şenlikoğlu,'Emeğiyle, alın teriyle çalışan şehrimiz ekonomisinin lokomotifi çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi dinledik. Şehrimiz sanayisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması noktasında istişarelerde bulunduk. Giresunlu hemşehrimiz, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mehmet Fatih Kacır Bey ile görüşmelerimiz doğrultusunda sanayi sitemizin çevre düzenlemesi için önemli bir destek aldık. Bu müjdeyi de sanayi sitesi esnafımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum' dedi.

Sanayi esnafları ise ziyaretten duymuş oldukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Şenlikoğlu'na teşekkür ettiler.