YILMAZ’DAN İSTİHDAM MÜJDESİ!


Açıklama: GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürü İnşaat Mühendisi Mete Bahadır Yılmaz, Giresun 2. OSB’nin her geçen gün büyümeye ve istihdam alanı oluşturmaya devam ettiğini söyledi.
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2023
Geçerli Tarih: 21 Şubat 2024, 16:07
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9878


AK Parti Giresun İl Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürü İnşaat Mühendisi Mete Bahadır Yılmaz, Giresun 2. OSB'nin her geçen gün büyümeye ve istihdam alanı oluşturmaya devam ettiğini söyledi.

Yaklaşık 480 bin metrekarelik alan büyüklüğünde Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi'nin Bulancak merkezine 4 km, Piraziz ilçesine 3 km, Giresun merkezine yaklaşık 19 km, Ordu iline 21 km, Ordu-Giresun Havaalanı’na ise 10 km mesafede olduğunu kaydeden İl Başkanı Yılmaz, ‘Organize Sanayi Bölgemiz, şehrimizin yıldızı haline geldi. Organize Sanayi Bölgemizde yer alan firmalarımız istihdam ve üretim anlamında hem şehrimize hem de ülkemize hizmet ediyor. Her bir firmamıza teşekkür ediyorum. OSB'miz inşallah büyümesini yıl sonuna kadar sürdürüp, 2024 yılı içerisinde de kapasitesini artıracaktır. Bunun için de planlamalarımızı şimdiden yapmaya başladık’ dedi.

YAKLAŞIK 600 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK

Giresun 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde daha önceden yer tahsisi yapılan üç firmanın daha inşaat yapımına başladığını belirten Yılmaz,'İnşaat yapım ruhsatını alan üç yeni fabrikamız daha bu hafta temel grubu imalatlarına başlanıldı. Aydınlatma armatürleri, tekstil bıçakları ve konfeksiyon mamulleri üretimi yapacak olan firmalarımız önümüzdeki yıl ortasından sonra faaliyete geçecek inşallah. Toplamda 600 kişilik yeni istihdam sağlayacak yatırımcılarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Şehrimize hayırlı ve uğurlu olsun' şeklinde konuştu.