AYTEKİN BAŞKANDAN YAKIN TAKİP!


Açıklama: GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatıyla kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde çalışmalarını hızlandırdı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2023
Geçerli Tarih: 01 Mart 2024, 10:32
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9863


Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun talimatıyla kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde çalışmalarını hızlandırdı.

Halen il dışında olan ve haftaya görevine başlaması beklenen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun emriyle harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, talepleri ve aciliyet sırasını göz önünde bulundurarak çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

Tatilde de bile olsa Başkan Şenilkoğlu'nun yakından talip ettiği belediye ekipleri, şehir genelinde kaldırım yenileme, Aksu Deresi üzerine yapılan yeni köprü bağlantı yolunun düzenlenmesi, asfalt onarım ve taş duvar çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Bu kapsamda, şehir genelinde vatandaşlara konforlu ve sağlıklı bir yaşam sunma amacıyla çalışmalarına devam eden Giresun Belediyesi ekipleri 28 mahallenin tamamında yaptıkları hizmet seferberliğini aksatmadan devam ettiriyor.