MÜDÜR URAL, CHP’DEN ADAY ADAYI OLUYOR


Açıklama: GİRESUN TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun Kanuni Ortaokulu Müdürü Onur Ural’ın görevinden istifa ederek CHP’den milletvekili aday adayı olacağı öğrenildi.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 07 Mart 2023
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2023, 12:20
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9781Giresun Kanuni Ortaokulu Müdürü Onur Ural'ın görevinden istifa ederek CHP'den milletvekili aday adayı olacağı öğrenildi.

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine yönelik süreç işlemeye devam ediyor.

Siyasi partilerde aday adaylıkları için başvuru işlemleri için hazırlık yapılırken, Giresun Kanuni Ortaokulu Müdürü Onur Ural'ın da görevinden istifa ederek CHP'den milletvekili aday adayı olacağı bilgisine ulaşıldı.

Eğitim camiasında Giresun'un sevilen simalarından olan Müdür Ural'ın Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) kamu görevlileri için seçim takvimini açıklamasından sonra önümüzdeki günlerde CHP Giresun İl Başkanlığı'na milletvekili aday adaylığı için resmi başvurusunu yapacağı kaydedildi.

Sosyal demokrat kimliğiyle tanınan ötesi milliyetçi çevrelerde de hatırı sayılır yeri olan Doğankentli hemşehrimiz Müdür Ural'ın olası aday adaylığının hem CHP cenahında hem de milliyetçi cephede şimdiden heyecan yarattığı belirtiliyor.

Öte yandan, halen görevinin başında olan Müdür Ural'dan milletvekilliği aday adaylığı babında muhtemel istifasına ilişkin açıklama yapması da bekleniyor.

giresuntıme.com