GİRESUN'DA HASAN VARSA KADİR YOK!


Açıklama: TIME ÖZEL KULİS HABER- Giresun'un Batı bölgesinin mevcut AKP'li milletvekili Kadir Aydın'a yol mu göründü?
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2022
Geçerli Tarih: 29 Kasım 2023, 08:06
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9602Giresunlu (Piraziz) hemşehrimiz AKP İstanbul Milletvekili Hasan Turan'ın memleketinden aday olmak için kolları sıvadığı söylemi gündeme bomba gibi düştü.

AKP İstanbul Milletvekili Hasan Turan'ın İstanbul defterini kapattığı ve 2023 seçimlerinde baba ocağına dönerek Giresun'dan milletvekili aday adayı olacağı tezi derin kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

BULANCAK-PİRAZİZ HATTI ŞİMDİDEN KARIŞTI

Meclis'in 1 Ekim'e kadar tatile girmesini fırsata çeviren Turan'ın bütün zamanını ata yurdu Giresun'a ayırarak sık sık esnaf ve vatandaşlarla buluşması gelecek günlerin habercisi olarak değerlendiriliyor. Milletvekili Turan'ın Bulancak-Piraziz adayı olarak şimdiden kendisine yol haritası çizdiği ifade ediliyor.

HASAN VARSA KADİR YOK MU?

Bu manada, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine sadık en güvendiği isimlerden biri olan Turan'ı Giresun'dan aday göstermesi durumunda batı bölgesinin mevcut milletvekili Kadir Aydın'ın emekliye ayrılacağı su götürmüyor.

CANİKLİ'YE RAĞMEN YOLUN SONU GÖRÜNDÜ İDDİASI

Dün olduğu gibi bugün de tüm siyasi hayatını Giresun eski milletvekili AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'ye borçlu olduğu herkesce bilinen Aydın için -ama doğru ama yanlış- siyaseten artık yolun sonuna geldiği sır değil deniyor.