ECZACILAR GİRESUN’DA DA SAHAYA İNİYOR


Açıklama: TIME SICAK HABER- Giresun dahil ülke çapında görev yapan bütün eczacılar ve eczane çalışanları ekim ayı içerisinde güçlü bir miting yapmaya hazırlanıyor.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2022
Geçerli Tarih: 21 Şubat 2024, 15:16
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9595Giresun dahil ülke çapında görev yapan bütün eczacılar ve eczane çalışanları alanlara çıkmak için gün sayıyor.

Türk Eczacılar Birliği (TEB), son dönemde artan ekonomik sorunlar, yükselen maliyetlere karşı Ankara'da ekim ayı içerisinde güçlü bir miting yapmaya hazırlanıyor.

GİRESUNLU ECZACILARDAN TAM DESTEK

En son 2008 yılında miting düzenleyen ve 14 yıl aradan sonra yeniden meydanlara çıkmaya gün sayan eczacılar, Giresun dahil 81 ilde yapacağı eylemlerle eczacıların sorunlarına dikkat çekecek.

Ekim ayında yapılacak eczacı mitingi öncesinde bölgelerde, eczacılarla eylemlilik süreci bilgilendirme toplantılarına devam eden Türk Eczacıları Birliği, ekim ayında düzenlenecek büyük eczacı mitingine yönelik hazırlıkları değerlendirmek için bölge eczacı oda başkanlarından oluşan 3. Başkanlar Danışma Kurulu'nu da bugün (8 Eylül Perşembe günü) Ankara'da toplayacak.