BEKTAŞ’TAN BELEDİYEYE ASFALT ELEŞTİRİSİ


Açıklama: TIME POLİTİKA HABER- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Sagae Caddesi’ndeki asfalt ihtiyacına dikkat çekerek belediyeyi eleştirdi.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2022
Geçerli Tarih: 09 Şubat 2023, 16:21
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9578


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Sagae Caddesi'ndeki asfalt ihtiyacına dikkat çekti.

Belediyeyi eleştiren Bektaş, belediye yetkililerinin şehrin önceliklerinden bihaber olduğunu savundu.

Bektaş, 'Uzun süredir kent merkezimizde ihtiyaç duyulan asfaltlama çalışmaları Giresun Belediyesi tarafından bir türlü başlatılamamıştı. Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı olarak muhtarlarımızı ziyaret ettiğimizde de en çok duyduğumuz yakınma yine asfaltlama konusunda olmuş  ve talepleri kamuoyu ile paylaşmıştık. Açıklamalarımızdan sonra belediyenin çalışmalara başladığına dair açıklamaları gelse de dikkatle bakıldığında çalışmaların kısmi bölgelerde ve yetersiz yapıldığını görmekteyiz' diyerek ağır eleştirilerde bulundu.

Sagae Caddesi'nin bu konuda yaşadığı mağduriyeti dile getiren Bektaş,'1988 yılında kardeş şehir ilan edilen Japonya'nın Sagae kenti onuruna ismi verilen Gemilerçekeği Sagae Caddesi'nde asfalt yerine kilit parke ile yapılan yama aylardır düzeltilmemiştir. Vizyon kelimesini dilinden düşürmeyip Japonya'dan hibe edilen proje ödüllü gezici sağlık otobüsünü hurdaya ayıran yetkililerin vizyonsuzluğu Japonya'dan duyulmadan  Sagae Caddesi'nin asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasını umuyoruz' dedi.