DAVUTOĞLU’NA GİRESUN'DA YOĞUN İLGİ


Açıklama: TIME GÜNCEL POLİTİKA HABER- Son Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Giresun'a geldi.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2021
Geçerli Tarih: 25 Ekim 2021, 07:20
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=9064Son Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Giresun'a geldi.

Giresun'da yoğun bir ilgiyle karşılanan Davutoğlu, yaptığı balkon konuşmasında kalabalığı coşturdu. Fındık konusuna değinen Davutoğlu,'Dünyadaki fındığın dörtte üçünü Türkiye üretiyor. En önemli merkezlerinden biri de Giresun. Dünyaya satıyoruz ve en büyük satıcı biziz. Dolardaki artışa göre fındığın fiyatı 46 lira 70 kuruş olmalı' ifadelerini kullandı.

Davutoğlu daha sonra partisinin Giresun il başkanlığının açılışını gerçekleştirdi. Giresun İl Başkanı Murat Kılıçaslan'ı tebrik eden Davutoğlu,‘Giresunlular'dan gördüğüm muhabbet bize enerji verdi, güç verdi ve gelecekle ilgili umut verdi' dedi.

İŞ İNSANLARI, ESNAF VE VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Davutoğlu akabinde Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Giresun Ziraat Odası'nı da ziyaret ederek iş insanlarıyla bir araya geldi. Davutoğlu, programı kapsamında Fatih Caddesi ile Cemal Gürsel Caddesi'nde esnaf ziyaretinde de bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi.