GİRESUNLU TURAN O KOLTUĞU KAYBETTİ


Açıklama: TIME POLİTİKA SICAK HABER- İki yıldır Meclis İdare Amirliği görevini yürüten Pirazizli hemşehrimiz AKP İstanbul Milletvekili Hasan Turan koltuğunu kaybetti.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2020
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2021, 13:23
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8393İki yıldır TBMM Meclis İdare Amirliği görevini yürüten Pirazizli hemşehrimiz AKP İstanbul Milletvekili Hasan Turan koltuğunu kaybetti.

Yeni tip koronavirüs (Covid 19) salgını nedeniyle yaklaşık dört aydır toplanamayan AKP Grubu, seçim gündemiyle basına kapalı bir şekilde toplandı. Oturumu AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş yönetti.

GRUP BAŞKANVEKİLLERİ VE MECLİS BAŞKANVEKİLİ DEĞİŞMEDİ

Yapılan seçimde, Meclis Başkanvekilliği görevini yürüten Süreyya Sadi Bilgiç, AKP Grup Başkanı Naci Bostancı ve Grup Başkanvekilleri Bülent Turan, Mehmet Muş, Cahit Özkan, Özlem Zengin, Muhammed Emin Akbaşoğlu, üç yıllık dönem için bir kez daha seçildi.

GİRESUNLU TURAN KOLTUĞUNU KAYBETTİ

Tek değişiklik, Meclis İdare Amirliği pozisyonunda oldu. İki yıldır bu görevi yürüten Pirazizli hemşehrimiz AKP İstanbul Milletvekili Hasan Turan ve Orhan Yeğin koltuklarını Ali Şahin ve eski milli futbolcu Alpay Özalan’a bıraktı.