VE BAŞKAN ŞENLİKOĞLU DÜĞMEYE BASTI!..


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Giresun'a yapılacak olan semt spor sahaları için arazi tespit çalışmaları başladı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2020
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2021, 13:45
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8386Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Giresun'a yapılacak olan semt spor sahaları için arazi tespit çalışmaları başladı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun Ankara'daki temasları sonucu, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Giresun'a dört adet sentetik çim yüzeyli semt spor sahası yapılması kararlaştırılmış ve protokol imzalanmıştı.

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU, ABACIBÜKÜ MEVKİİNDE İNCELEME YAPTI

Giresun Belediyesi tarafından yer belirleme çalışmaları başladı ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Aksu Mahallesi Abacıbükü mevkiinde mülkiyeti belediyeye ait olan arazide incelemelerde bulundu.

Semt sahalarından birinin bu araziye yapılacağını bildiren Başkan Şenlikoğlu, diğer üç saha için ise arazi tespit çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.

SEMT SAHALARI DÖRT FARKLI MAHALLEDE HİZMETE GİRECEK

Başkan Şenlikoğlu,'Semt sahalarının tamamlanmasının ardından gençlerimiz rahat bir ortamda sporlarını yapabilecekler. Şehrimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi spora özendirmek, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak ve sağlıklı spor yapabilmeleri amacı ile futbol, voleybol ve basketboldan oluşan semt spor sahaları dört farklı mahallede hizmete girecek. İnşallah önümüzdeki süreçte semt spor sahalarının sayısını artıracağız' şeklinde konuştu.