ÖNCE EŞİNİ ÖLDÜRDÜ SONRA İNTİHAR ETTİ


Açıklama: TIME SON DAKİKA HABER- Giresun'un Çanakçı ilçesinde hakkında evden uzaklaştırma kararı verilen koca, eşini bıçaklayarak öldürdü. Şahıs, daha sonra iple kendini asarak intihar etti.
Kategori: Asayiş
Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2020
Geçerli Tarih: 27 Eylül 2021, 13:57
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8382


Giresun’un Çanakçı ilçesinde hakkında evden uzaklaştırma kararı verilen koca, eşini bıçaklayarak öldürdü. Şahıs, daha sonra iple kendini asarak intihar etti.

Alınan bilgilere göre, ilçenin Karabörk köyünde yaşayan Ali Kodalak (54) ile eşi Çakır Kodalak (53) şiddetli geçimsizlik nedeniyle tartıştı. Bunun üzerine yargıya taşınan olayda Ali Kodalak’a evden uzaklaştırma kararı verildi.

UYUYAN EŞİNİ ÖLDÜRDÜ

Evden uzaklaştırma kararı bulunan Ali Kodalak, önceki gece merdivenle balkona, oradan da eve gizlice girdi. Uyuduğu sırada karısını yatakta bıçaklayarak öldüren cani koca, daha sonra iple kendini asarak intihar etti.

EVE JANDARMA EŞLİĞİNDE GİRİLDİ

Olay sonrası evden ses gelmeyince jandarmaya haber verildi. Jandarma kapıyı açarak içeri girdiğinde Çakır Kodalak'ı yatağında bıçaklanmış halde, Ali Kodalak'ı ise evin tavanındaki demire asılı halde ölü buldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.