BEYLER, BU NE ŞEN’LİK BU NE MUHABBET!..


Açıklama: TIME ÖZEL YORUM HABER- İş insanı Salih Şen’in AK Parti Giresun Merkez İlçe başkanlığına talip olduğu iddia edildi. Şen’in kongreler öncesi AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ü Meclis’teki makamında ziyaret etmesi manidar bulundu.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 05 Nisan 2020, 11:27
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=8058


İş insanı Salih Şen’in AK Parti Giresun Merkez İlçe başkanlığına talip olduğu iddia edildi.

Kongre takvimince Giresun’da da 1 Ocak- 30 Mayıs tarihleri arasında ilçe kongrelerini başlatacağı bilinen AK Parti’de muhtemel başkan adayları hem il genelinde hem de Ankara'da nabız yoklamayı sürdürürken, tartışmalı bir isim de gündeme düştü.

Giresun’da kurucusu olduğu AK Parti´den 2013 yılında istifa eden akabinde önce 2014 yerel seçimlerinde MHP'den Duroğlu Belde Belediye başkan adayı olan seçilemeyince yeniden partisine dönerek 2015 seçimlerinde AKP’den milletvekili aday adayı olan iş insanı Salih Şen’in şimdilerde gözünü merkez ilçe başkanlığına diktiği savunuldu.

2014’de MHP'den Duroğlu Belde Belediye başkan adayı olan ancak umduğunu bulamayan Şen’in seçimi kazanan AK Parti´nin adayı Murat Kılıçaslan'a karşı sergilediği iftiraca çirkin eylem ve söylemleri hala hafızlardaki tazeliğini korurken şimdilerde AK Parti Giresun Merkez İlçe başkanlığına soyunduğu savı ‘yok artık’ dedirtti.

Öyle ki Şen’in son olarak- rutin gibi görünse bile zamanlamaya dikkat isteriz- AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ü makamında ziyaret etmesi destek istediği yorumlarını da beraberinde getirdi. Milletvekili Öztürk’ün TBMM’de ağırladığı Şen’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek fotoğraf paylaşması da kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.