HER ZAMAN SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ


Açıklama: TIME SPOR HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her zaman sporun ve sporcunun yanında olacaklarını söyledi.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 09 Eylül 2019
Geçerli Tarih: 26 Şubat 2020, 13:46
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7958Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, TFF ve TÜFAD’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘Erol Pamuk TFF Grossroots C Klasman Antrenör Kursuna’ katıldı.

Gerçekleştirilen kurs programına TÜFAD’ın daveti üzerine katılan Belediye Başkanı Şenlikoğlu, C klasmanı kurs programına Giresun’un yaşayan futbol efsanesi Erol Pamuk adının verilmesinin Giresun’un değerleri açısından son derece önemli olduğunu vurguladı.

SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ

Başkan Şenlikoğlu, ‘Giresun Belediye başkanı olarak buradan ilan ediyorum. Bu tür organizasyonların her zaman arkasındayız. Elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. İlimizin sporcu ve antrenörlerinin spor adına göstermiş olduğu tüm çabanın her zaman yanındayız. Bundan sonraki süreçlerde spor adına Belediye olarak yeni organizasyonlara da imza atacağız. Bu bağlamda Spor Şefliği adı altında belediyemizde yeni bir birim kurduk. Sporun tüm branşları ile birlikte koordinasyon kurarak bir yandan başarı elde eden diğer yandan kötü alışkanlıklardan uzaklaşan sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz’ dedi.

Başkan Şenlikoğlu, TÜFAD Başkanı Hasan Ali Tek ile birlikte günün anlam ve önemine dair düzenlenen plaketi Erol Pamuk’a verdi.