VALİ BEY UMUT DAĞITTI


Açıklama: TIME GÜNCEL ANALİZ- SORGU HABER- Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, yıl sonu itibariyle Bulancak 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 14-15 fabrikanın faaliyete geçeceğini söyledi. Ne diyelim artık. Herhalde doğrudur. Öyle ya... Devlet yalan sözlemez! Mişşşş....! Amaaaaa.. Yine de.... 'Kulağa kar suyu kaçırmak' gibi olmasın lakin. Kuşkudur. Ne olur ne olmaz misalince. Bi hatırlatma da yapalım. Malumunuz. Giresun işsizlikte rekora koşuyor. Vaziyet budur. Resmice. E tabiatıyla... Haliyle temennidir. Umut, gerçeğe dönüşsün. Devletin ağzı bal yesin. Sonuçca. Hülasa. Dememiz o ki... Ümit fakirin yani işsizin ekmeği değilse hala. Söz yerini bulsun inşallah! Hadi hayırlısı.... ?!.....
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 29 Mayıs 2020
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7806Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, İl Genel Meclisi toplantısında umut dağıttı.

Meclis toplantısının açılışında bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları, Bulancak 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yıl sonu itibariyle 14-15 fabrikanın faaliyete geçeceğini ifade etti.

Sarıfakıoğulları,‘Organize sanayi bölgelerimiz adına Bulancak’taki 2. Organize Sanayi Bölgemiz faaliyete geçmiştir. Buradaki arazilerimizin üçte ikisini tahsis ettik. Şuan bu noktada da gerçekten memnuniyet verici bir durum söz konusu. 800'ün üzerinde istihdam potansiyelimiz var. Yıl sonu itibariyle de 14-15 fabrikamız faaliyete geçecektir’şeklinde konuştu.

Meclis toplantısına, seçilmiş tüm üyelerin yanısıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın ile AKP'li İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin de iştirak etti.