ÖZTÜRK’ÜN KÜLTÜR HAN MÜJDESİ FOS ÇIKTI


Açıklama: TIME ARŞİV ÖZEL SORGU HABER- Gazetemiz TIME fikri takipte.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2019
Geçerli Tarih: 20 Ekim 2019, 17:15
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7793AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün bir sene önce müjdesini (!) verdiği ‘Kültür Han Projesi’ hayal oldu.

24 Haziran 2018 genel seçimlerinde partisinden yeniden aday gösterilen ve ikinci defa Meclis'in yolunu tutan AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün müjdesini verdiği ‘Kültür Han Projesi’sinin resmen kağıt üstünde kalarak kadük duruma düştüğü netleşti.

KÜLTÜR HAN PROJESİ SADECE VAADMİŞ...

Seçimler öncesi tarihen 18 Haziran’da yaptığı açıklamada Giresun’da yapılması planlanan‘Kültür Han Projesi’nin hayata geçirileceğini duyuran AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün bu vaadi de havada kaldı, tabiatıyla bütün sözleri de kelimenin tam anlamıyla 'fos' çıktı.

YATIRIM PROGRAMINDA GİRESUN YOK

Düncesine ‘Kültür Han Projesi’nin yapım aşamasına geldiğini kamuoyuna ilan eden AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün yine boşluğa düştüğü ve söz konusu projenin 2019 yılı yatırım programına alınmadığı ortaya çıktı.  

Yakın geçmişce projenin tamamlandığını ve inşaat aşamasına gelindiğini öne süren Milletvekili Öztürk’ün şimdilerde dut yemiş bülbül gibi sessizliğe bürünmesi de oldukça manidar bulundu.