SU ÜRÜNLERİ MERKEZİ İÇİN START VERİLDİ


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun seçim öncesi verdiği vaatlerinden biri olan 'Su Ürünleri Merkezi Projesi' için görüşmeler başladı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019
Geçerli Tarih: 18 Eylül 2019, 21:23
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7741Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun seçim öncesi verdiği vaatlerinden biri olan 'Su Ürünleri Merkezi Projesi' için görüşmeler başladı.

Merkez Aksu Mahallesi Uzuncakum mevkiine yapılması planlanan 'Su Ürünleri Merkezi' için Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu makamında Trabzon Ulaştırma Bölge Müdürü İhsan Gümrükçü, Giresun Liman Başkanı Mahmut Kuru, Görele Liman Başkanı Erhan Zeynel, Tarım İl Müdürü Dr. Muhammet Angın, İmar Komisyon Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Şerafettin Vurgun, İmar Müdürü Ercan Durhan Plan Proje Müdürü Selim Özgürel ve Mimar Şükrü Henden ile görüşerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Projenin kısa süre içerisinde başlanıp bitirilmesini hedefleyen Başkan Şenlikoğlu,‘Aksu Mahallesi Uzuncakum mevkiine yapmayı planladığımız Su Ürünleri Merkezi projemiz üzerine konuştuk. İlimizi transfer merkezi haline getirecek su ürünlerine kolay ulaşım sağlayacak ve bölgeye itibar kazandıracak bu önemli proje için bilgi alışverişinde bulunduk' dedi.

Şenlikoğlu,Trabzon Ulaştırma Bölge Müdürlüğü Koordinatörlüğü ve desteği ile gerçekleşecek Giresun’un kalkınmasına katkı sağlayacak proje için yetkililere de teşekkür etti.