SUDA İNDİRİM SÖZÜNÜ TUT ŞENLİKOĞLU!..


Açıklama: TIME ÖZEL HABER- 31 Mart yerel seçimleri öncesinde ‘Giresun’da su birim fiyatlarında indirim yapılacak’ vaadinde bulunan Şenlikoğlu’na seslenen vatandaşlar, başkanın vakit kaybetmeksizin tez elden sözünü yerine getirmesini istediler.
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 29 Mayıs 2020, 01:11
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=769831 Mart yerel seçimlerini az bir oy farkıyla (319, ikiye böl 160) kazanan Cumhur İttifakı’nın AKP’li Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun maliyeti milyonlarla ifade edilen mega projeleri bir yana aciliyete binaen söz verdiği küçük vaatlerini ise ne zaman hayata geçireceği merak konusu oldu.

LÜTFEN KABULÜ BIRAK, İCRAATA BAŞLA BAŞKAN!

CHP’den görevi 8 Nisan’da devralarak koltuğuna oturan ve şimdilerde bir taraftan kadrosunu kurmakla mesai harcayan diğer yandan da kendisini ziyaret eden vatandaş, sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşların tebriklerini kabul etmekle gün geçiren Başkan Şenlikoğlu’nun hizmet için bir an önce kolları sıvaması bekleniyor.

SÖZ VERMİŞTİ...

Bu kapsamda, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde yapmayı taahhüt ettiği maliyeti çok ama çok yüksek mega projelerini zamana yayacağı su götürmeyen Şenlikoğlu'nun 'yarım elma gönül alma' hesabınca hiç olmazsa söz verdiği gibi basit bir işlem olan su faturalarında tez elden indirime gitmesi isteniyor.

GİRESUNLU MÜJDELİ HABERİ BEKLİYOR

Seçimler öncesinde kendi ifadesiyle ‘Giresun’da su birim fiyatlarında indirim yapılacak’ vaadinde bulunan Başkan Şenlikoğlu’nun konuyu 3 Mayıs’ta ikinci defa toplanacak olan Belediye Meclisi'nde gündeme getirerek verdiği sözün icabı ekonomik sıkıntılarla boğuşan ve su faturalarını ödemekte zorlanan Giresunlular’a müjdeli haber vermesi zaruret olarak görülüyor.