AKP’DEN GİRESUN'DA 53 MECLİS ADAYI


Açıklama: TIME ÇOK ÖZEL HABER- 31 Mart 2019'ta gerçekleşecek yerel seçimlerde AK Parti’den belediye ve il genel meclis üyelikleri için kent merkezinde toplam 53 kişi aday adayı olarak resmi başvuru yaptı. Bu özel mi özel haberi de... Tartışmasız ilk haber ve yorumların değişmez yegane tek adresi olan gazetemiz TIME farkıyla okuyun. Tereddüte mahal yok. Kesin bilgidir. Açıklıyoruz. İşte o isimler…
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 08 Aralık 2018
Geçerli Tarih: 18 Eylül 2019, 21:31
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7437


31 Mart 2019'ta gerçekleşecek yerel seçimlerde AK Parti’den belediye ve il genel meclis üyelikleri için merkezde toplam 53 kişi aday adayı olarak resmi başvuru yaptı.

Gazetemizin güvenilir AK Parti kaynaklarından edindiği bilgilere göre, Giresun merkezde 42 kişi belediye meclis üyeliği için aday adayı olurken, 11 isim de il genel meclisi üyeliğine talip oldu.

BELEDİYE MECLİSİ: 42 TALİPLİ

AK Parti'den Giresun il merkezinde belediye meclis üyeliği için; Mehmet Karan, Ahmet Acar, Ahmet Ayar, Ahmet Özcan, Ahmet Öztürk, Ali Algün, Ali Sakaoğlu, Arzu Damcı, Aydın Karaduman, Aydın Karakuz, Ayşe Akbaş, Ayşe Çetin, Cemal Angun, Çağlayan Saka, Coşkun Karakaya, Ekrem Civelekoğlu, Esma Betül Topatan, Fahri Uzun, Ferhat Uzun, Filiz Uzun, İbrahim Usta, İbrahim Usta, İlhan Sandal, Kader Kandemir, Mehmet Karakaş, Mete Bahadır Yılmaz, Mustafa Başer, Yasin Can, Müşerref Eren, Özge Kandemir, Sevinç Aksu, Şahap Bayraktar, Şeyma Memiş, Sinan Akgün, Tufan Solmaz, Tuğba Cebeci, Ünal Konal, Yusuf Özden, Ziya Musaoğlu ve Ziya Güngör Usta aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

İL GENEL MECLİSİ: 11 ADAY ADAYI

Aynı şekilde merkezde il genel meclis üyeliği için ise Ahmet Şahin, Çetin Çakıroğlu, Fuat Yurt, Nail İpek, Davut Elmalı, Nuri Yılmazdemir, Abdullah Güney, Hasan Kostak, Mustafa Yıldız, Mustafa Usta ve Bahadır Akar resmi müracaatta bulundu.