AKP İLE CHP’DE KILIÇASLAN KORKUSU!..


Açıklama: TIME ÖZEL YORUM KULİS HABER- Şer odağı fitneci AKP’liler ile belediyenin ellerinden gideceği kabusları gören CHP’yi, Kılıçaslan korkusu sardı. Neden mi? Buyrun okuyun.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 18 Eylül 2019, 04:34
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7400Büyük bir gövde gösterisiyle Giresun Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladıktan sonra isminden sıkça söz ettirerek partisine ayrı bir hava getiren dolayısıyla bilhassa CHP’nin korkulu rüyası haline gelen AK Parti'li Duroğlu Belde Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan’a her kesimden destek yağmaya devam ediyor.

 

HIZ KESMİYOR

 

Gerek teşkilatların, gerek milletvekillerinin, gerek sivil toplum örgütlerinin, gerek muhtarların ve gerekse tümden kent halkının şimdiden duasını ve desteğini arkasına aldığı tartışılmayan ötesi aday gösterilsin veya gösterilmesin partisinin bir neferi olarak sahada gece- gündüz çalışan Kılıçaslan ‘durmak yok, yola devam’ misali hız kesmiyor.


AKP İLE CHP’DE KILIÇASLAN PANİĞİ

 

Yüksek profilli aday adayı olarak partili, partisiz, Giresun halkının gönlünde taht kurduğu ve aday gösterilmesi durumunda belediye başkanlığını kazanmasına kesin gözüyle bakılan Kılıçaslan’ın şahsına ve ekibine gösterilen yoğun ilgi her geçen gün katlanarak büyürken, iki dönemdir görev başında olan CHP’li Belediye’yi kaybetme korkusu sardı.

 

FETÖ TAKTİKLERİ GERİ TEPTİ

 

AK Parti’de Kılıçaslan’ın aday gösterilmesi durumunda şimdiden kabuslar içinde ecel terleri döktüğü bilinen (tabanda değil tavanda) beslemeli rantçı CHP güruhunun kaçınılmaz yenilgiyi önceden görerek siparişle masabaşında ahlak yoksunu ateist ve şizofren üç kuruşluk karaktersiz tetikçiler eliyle itibarsızlaştırma çalışmasına start verdiği dahası sonradan olma mahallenin yaramaz çocukları şer odağı bazı -AK Parti’li demiyoruz -AKP’li tayfanın da ellerini ovuşturarak bu çirkinliğe eklemlendiği konuşuluyor.

 

Ancak edindiğimiz bilgilere göre, FETÖ taktiklerini devreye sokan tertipçi, kumpasçı cenahın bütün hesaplarının geri teptiği ve heveslerinin kursaklarında kaldığı/kalacağı sır olarak görülmüyor.


VEEE ÖNEMLİ NOT:


Bir de ayrıntı verelim.

Demedi demeyin.

Malumunuz.

TIME boşa yazmaz.

Hatırlatma olsun.

Çirkef ve çukurlar.

Kuklalar ve kuklacılar.

Muhtemeldir.

Hem siyaseten hem hukuken.

Çok ağır bedeller ödeyebilir.

Ama bugün ama yarın.

Belki yarından da yakın.

Nokta.