YOK BÖYLE BİR SEVGİ!


Açıklama: TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladıktan sonra dün olduğu gibi bugün de halkın içinden çıkmayan AK Parti'li Duroğlu Belde Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan’a, milletin sevgisi çığ gibi büyümeye devam ediyor.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 18 Eylül 2019, 04:33
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7381Büyük bir gövde gösterisiyle kısa bir süre önce Giresun Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladıktan sonra dün olduğu gibi bugün de halkın içinden çıkmayan AK Parti'li Duroğlu Belde Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan’a, vatandaşın desteği ve sevgisi çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Giresun'da sahadan beri gelmeyerek yediden yetmişe toplumun her kesiminin desteğini arkasına alarak çalışmalarını aralıksız sürdüren Kılıçaslan, şahsına ve ekibine gösterilen bu yoğun ilginin üzerlerine tarihi bir sorumluluk yüklediğini söyledi.

'Bu tarihi sorumluluğu üzerimizde taşımaktan onur ve gurur duyuyoruz' diyen Kılıçaslan, 'Biz zaten bu yola çıkarken kendi kendimize bir karar vermedik. Adaylık süreci başladığı günden itibaren halkımızın bize aday olmamız yönünde yaptığı baskıyı dikkate alarak bu yola çıktık. Biz siyaseti halka hizmet yolunda bir bayrak yarışı olarak gören kutlu bir davanın emanetçileriyiz. Halkımızın dün olduğu gibi bugünde, yarında emrindeyiz. İki dönemdir Duroğlu'nda yaptığımız hizmetler, Giresun merkezde yapacaklarımızın teminatıdır' şeklinde konuştu.