FESTİVALE BAŞKAN KILIÇASLAN DAMGASI


Açıklama: TIME SICAK HABER- Fındığın başkenti Giresun'da AK Partili Duroğlu Belde Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Fındık Festivali’ renkli görüntülere sahne oldu.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018
Geçerli Tarih: 09 Aralık 2019, 09:08
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=7236
Fındığın başkenti Giresun'da Duroğlu Belde Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Fındık Festivali’ renkli görüntülere sahne oldu.

Festivale, AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, AK Parti Giresun Milletvekilleri Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Pirazli hemşehrimiz TBMM İdare Amiri Hasan Turan, CHP Giresun eski Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, belediye başkanları, daire amirleri, partiler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Festivalde yapılan konuşmaların ardından mahalli sanatçılar sahne alırken rock sanatçısı Koray Avcı da konser verdi.

Festivale ev sahipliği yapan AK Partili Duroğlu Belde Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan kalabalığa seslenerek, 10 yıl içinde beldeye yaptığı yatırım ve hizmetlerini anlattı.

Kalabalığa seslenen Başkan Kılıçaslan, ‘Halkın teveccühü ile 2009 yılında geldiğim görevden bugüne beldemizde yapılamaz denilen hizmetleri hayata geçirdim. Yaklaşık 40 milyon TL'lik yatırım gerçekleştirerek beldemizin altyapı, su ve yol sorunlarını çözdük. Giresun'da olmaz denilen projeleri hayata geçirdik’ dedi.