BAŞHEKİMLİĞİ KISA SÜRDÜ; İSTİFA ETTİ


Açıklama: TIME ÖZEL HABER- Yaklaşık 3 ay önce Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Doç. Dr. Ahmet Cumhur Dülger’in başhekimliği kısa sürdü.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 29 Mayıs 2020, 00:32
Site: GİRESUN TİME
URL: http://www.giresuntime.com/haber_detay.asp?haberID=6940Yaklaşık 3 ay önce Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Göreleli hemşehrimiz Doç. Dr. Ahmet Cumhur Dülger, görevinden istifa etti.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (YYÜ) Tıp Fakültesi İç Hastalıkları-Gastroenteroloji Anabilim Dalı öğretim üyesi olarak görev yaparken Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği’ne atanan Doç. Dr. Ahmet Cumhur Dülger’in başhekimliği kısa sürdü.

DÜZ DOKTOR OLARAK POLİKLİNİK YAPIYOR ANCAK DİKKAT!

İstifa dilekçesini İl Sağlık Müdürlüğü’ne verdikten sonra 10 gün rapor alarak Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düz doktor olarak poliklinik hizmeti vermeye başlayan Dülger’in üniversiteden yakın zamanda profesörlük ünvanı alarak kadroya geçeceği de iddia ediliyor.

VEKALET ŞİMDİLİK GÜRSOY'DA AMA...

Bu arada Gülger’den boşalan başhekimlik görevine şimdilik başhekim yardımcısı Dr. Şevket Gürsoy’un vekalet ettiği ve yakın zamanda bu göreve diğer başhekim yardımcılarından Opr. Dr. Mustafa Tolga Gürgen’in vekaleten getirileceği ileri sürülüyor.

Öte yandan, 24 Haziran seçimleri nedeniyle Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği’ne asaleten atamanın ise seçimlerden sonra yapılacağı değerlendirmesi yapılıyor.

Bi de not düşelim.

TIME istifanın perde arkasını da araştırıyor.

Biline.