GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
MİLLETVEKİLİ TEMÜR, MÜJDEYİ VERDİ

MİLLETVEKİLİ TEMÜR, MÜJDEYİ VERDİ

Tarih 22 Nisan 2024, 17:47 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi Ali Temür, AK Parti iktidarında sağlık alanında Giresun’a yapılan yatırımların ve hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini müjdeledi.

AK Parti Giresun Milletvekili, TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Üyesi Ali Temür, Ak Parti iktidarında sağlık alanında Giresun'a yapılan yatırımların ve hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini müjdeledi.

Milletvekili Temür, yaptığı açıklamada,'Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Hastanesi’ni yeniden daha aktif hale getiriyoruz. Öncelikle hastanemizi eski yatak kapasitesine kavuşturacağız. Bizim için çok önemli bir hastane. Yeni hastane yapılmadan önce Giresun'umuzun yükünü çekiyordu. Hastanemizi o zamanki işlevliğine kavuşturacağız. Şu anda 200 olan yatak kapasitesini 300’ün üzerine çıkarıyoruz. Üstteki kullanılmayan iki katın ihalesini yaparak bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. İnşallah kısa sürede 300 yatağın üzerine çıkararak, halkımızın hizmetine sunacağız' dedi.

HASTANEMİZ A2 GRUBU'NA ALINDI

Hastanedeki eksikliklerin de hızla giderileceğini kaydeden Milletvekili Temür,'Daha önce bu hastanemizde anjiyo cihazımız vardı ancak yeni hastane kurulunca oraya taşınmıştı. İnşallah kısa sürede Prof. Dr. ilhan Özdemir Hastanemize anjiyo cihazımızı kurarak, Giresun'daki hastalarımızın anjiyo sorununu çözeceğiz. Yine daha önce kamuoyuna duyurmuştuk. Hastanemizin A2 Grubu'na alınması için çalışmalarımız vardı. Hastanemizi A2 Grubuna aldırdık, onaylandı ve işlem başladı. Hem doktor kadrosunun güçlendirilmesi hem de arzu edilen tedavi hizmetlerinin yapılabilmesi sağlandı. Artık arzu ettiğimiz tüm cihazları alabileceğiz, aynı zamanda da çalışan doktorlarımızın ücretlerini yüzde 30 civarında artırmış olduk' diye konuştu.

3 MAYIS’TA DOKTOR ATAMASI YAPILACAK

'Hastanemiz baştan aşağı bakım, onarım ve tadilattan geçiriliyor' diyen Milletvekili Temür,'Hastanemizin başta giriş fuaye alanı olmak üzere poliklinikler, tüm katlar, tüm odalar ve dış cephesi bakımlardan ve güçlendirmelerden geçirilecek. Bu sayede Giresun'daki sağlık hizmetlerinin yükünü almış olacağız. 3 Mayıs'ta gerçekleşecek olan doktor atamalarında da Giresun'umuzda hem Prof. Dr. İlhan Özdemir hem Eğitim ve Araştırma hem de diğer ilçe hastanelerimize başta radyasyon onkoloji uzmanı olmak üzere, genel cerrah, çocuk ve göğüs uzmanı doktor atamalarını gerçekleştireceğiz. Şimdiden Giresun’umuza ve halkımıza hayırlıolmasını diliyorum' ifadelerini kullandı.

Bu haber 414 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

MİLLETVEKİLİ ALİ TEMÜR SÖZÜNÜ TUTTU!

MİLLETVEKİLİ ALİ TEMÜR SÖZÜNÜ TUTTU! GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun Milletvekili Ali Temür, beklenen müjdeyi verdi. Kanser teşhisi ve ted...

YILMAZ’DAN ANLAMLI BAYRAM MESAJI

YILMAZ’DAN ANLAMLI BAYRAM MESAJI GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama ...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi