GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
CİVELEKOĞLU:TAM ANLAMIYLA FİYASKO!

CİVELEKOĞLU:TAM ANLAMIYLA FİYASKO!

Tarih 19 Mart 2024, 18:19 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu: CHP Adayı Fuat Köse’nin eline vermişler bir kağıt, Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nun ya yaptığı ya da teknik altyapılarını hazırladığı projeleri okuyor. Tam anlamıyla fiyasko!

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu, Giresun Belediyesi'nde 5 senedir meclis üyeliği yapan CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse'nin, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun yaptığı yatırımlardan ve projelerden bihaber olarak gerçekleştirdiği 'Proje Tanıtım Toplantısı'nı herkes gibi hayretler içerisinde takip ettiklerini söyledi.

CHP’li Fuat Köse'nin projelerinin tamamının taklit olduğuna dikkat çeken Civelekoğlu, Başkan Şenlikoğlu'nun Giresun'a kazandırdığı yatırımları ve yeni dönem için açıkladığı projeleri kendi projesiymiş gibi lanse etmeye çalışan CHP adayının açıklamalarının tam anlamıyla fiyasko olduğunu kaydetti.

Başkan Civelekoğlu, yaptığı açıklamada,'CHP Adayı Fuat Köse, yeni açıkladığı projelerden Atatürk Kültür Merkezi projesinin Giresun’da Kültür ve Fuar Merkezi olarak faaliyette olduğunu, Özgürlük Yolu Turizm Sokağı projesinin Özgürlük Yolu olarak haftaya ışıklarının yanacağını, Sahil Yürüyüş Yolu Projesi'nin Bisiklet Yolu ve Yürüyüş Yolu olarak şuan halkın hizmetinde olduğunu, Karavan Park Projesi'nin Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Plajlar Bölgesi İkinci Etap Projesi kapsamında yapacağı Karavan Park olduğunu, Aksu Mesire Alanı'nın halen daha devam eden Millet Bahçesi modeli olduğunu, Hal Tesisi Projesi'nin teknik altyapıları ve arsası bile hazır olan Ticaret Merkezi ve Hal Projesi olduğunu, Kent Kreşleri Projesi'nin Mahalle Kreşleri olarak daha önceden açıklandığını, Engelsiz Yaşam Merkezi ve Bakım Onarım İstasyonu Projesi'nin yakın bir zamanda Aksu Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi olduğunu, Beton Santrali Projesi'nin daha önce açıklanan ve arsası dahi belli olan Konkasör, Parke, Asfalt ve Beton Santrali olduğunu, Giresun Hayvan Pazarı ve Otobüs Terminali gibi projelerin de daha önce teknik altyapılarının hazırladığı projeler olduğunu, Kentsel Sokak Dönüşümleri Projesi'nin Prestij Caddeler Projesiyle eşdeğer olduğunu, Üretim Atölyeleri Projesi’nin Hanımeli Konağı ve Yöresel Ürünler Pazarı'nın şuan faaliyette olduğunu, Güneş Enerji Santrali Projesi'nin yer tesliminin yakın bir zamanda yapılacak ve Alman bankası finansmanı dahi hazır olan Güneş Enerji Santrali'nin hazır olduğunu sanırım bilmiyor' dedi.

'Köse'nin eline vermişler bir kağıt, Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu'nun ya yaptığı ya da teknik altyapılarını hazırladığı projeleri okuyor' diyen Civelekoğlu,'CHP’nin işi gücü yalan ve algı, işi gücü taklit etmek. Siz daha yaşadığınız şehirde gerçekleşen yatırımlardan bihabersiniz. Giresun size gülüyor! Bu mudur sizin hizmet anlayışınız? Açıkladığınız projelerin yüzde 60-70'i şu an gerçekleşmiş, kalan kısmı da daha önceden açıklanmış, teknik altyapıları ve arsaları hazır projelerdir. Siz daha açıkladığınız projelerin nerelere yapılacağını halka söyleyemiyorsunuz.'Basın toplantısıyla duyuracağım' deyip, geçiştiriyorsunuz. İçerisinde bulunduğunuz durum fazlasıyla içler acısı ve trajikomik. Kısaca tam bir fiyasko!' ifadelerini kullandı.

Bu haber 719 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

GİRESUNLU ÖZKAYA KOLTUĞA GERİ DÖNDÜ

GİRESUNLU ÖZKAYA KOLTUĞA GERİ DÖNDÜ GİRESUN TIME SON DAKİKA SICAK HABER- 2023 genel seçimlerinde AKP'den Giresun milletvekili aday adayı olan ancak...

CHP’DEN BAŞKAN KÖSE’YE DE UYARI!

CHP’DEN BAŞKAN KÖSE’YE DE UYARI! GİRESUN TIME SON DAKİKA KAYNAK HABER- CHP yönetimi, aralarında Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse’nin de olduğu par...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi