GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KENT KONSEYİ’Nİ DESTEKLİYORUZ

KENT KONSEYİ’Nİ DESTEKLİYORUZ

Tarih 20 Şubat 2024, 16:53 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Kent Konseyi Toplantısı’na katıldı.


Giresun Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Kent Konseyi Toplantısı'na katıldı.

Toplantıda, Giresun Kent Konseyi bünyesinde göstermiş oldukları emek ve gayretlerden dolayı 33 kişiden oluşan Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ile Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi, Engelli Meclisi ve Çocuk Meclisi üyelerine plaketleri Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Kent Konseyi Başkanı Mürşit Gürel tarafından verildi.

Törende konuşan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir şehrin ileriye taşınmasında sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaptı.

Başkan Şenlikoğlu,'Şehrimizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşları ile koordineli çalışarak projeler hayata geçiriyoruz. Kent Konseyleri aynı zamanda şehrin sivil denetimini sağlıyor. Ayrıca, şehrin dinamiklerinin şehirle ilgili düşüncelerini, taleplerini yerel yönetimlere aktarmanın önemli araçlarından biri de Kent Konseyleri. Birçok konuda fikir üretebilir ve bunları yerel yönetimlere aktarabilirsiniz. Böylece kentle ilgili sorunların çözümüne katkı koyabilirsiniz. Gönüllülük üzerine kurulu Kent Konseyi’mize her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz' dedi.

Bu haber 647 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

BAŞKAN KÖSE İŞE İMARDAN BAŞLADI

BAŞKAN KÖSE İŞE İMARDAN BAŞLADI GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, şehrin geleceğini planlamak ve geliştirmek amacıyla ...

GEZMİŞ, İDDİALI KONUŞTU!

GEZMİŞ, İDDİALI KONUŞTU! GİRESUN TIME GÜNCEL HABER- CHP Giresun Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Divan Katip Üyesi Elvan Işık Ge...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi