GİRESUN TİME
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
BEKTAŞ KENDİNİ KOMİK DURUMA DÜŞÜRÜYOR

BEKTAŞ KENDİNİ KOMİK DURUMA DÜŞÜRÜYOR

Tarih 20 Şubat 2024, 16:53 Editör Dursun ONUR

GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı ve Giresun Belediye Meclisi Üyesi Ekrem Faruk Civelekoğlu, Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Bektaş’ın kendini komik duruma düşürdüğünü söyledi.

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı ve Giresun Belediye Meclisi Üyesi Ekrem Faruk Civelekoğlu, Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Bektaş'ın, sosyal medya üzerinden yapmaya çalıştığı siyasi algı manevralarının Giresun'un gerçeklerinden uzak, içi boş nafile bir çaba olduğunu söyledi.

Başkan Civelekoğlu, Bektaş'ın Avrupa Birliği atıksu boru hattı ve altyapı güçlendirmesi için belediye ekipleri tarafından çalışma yapılan yolu yalan yanlış ifadelerle bozuk yol diye servis etmesinin kendisinin Giresun'un gerçeklerinden ne kadar uzak olduğunun açık bir göstergesi olduğunu ifade etti.

BEKTAŞ KENDİNİ KOMİK DURUMA DÜŞÜRÜYOR

SP'li Bektaş'ın bu algı operasyonlarıyla bilerek veya bilmeyerek kendisini kamuoyunda komik duruma düşürdüğünü görememesinin de çok acı bir durum olduğuna dikkat çeken Başkan Civelekoğlu, yaptığı açıklamada, 'Bir evin en dağınık hali, temizlik yapılırken ki halidir. Bu şehir bizim evimiz. Başkanımız evimizde yılların temizliğini yapıyor. Bahsi geçen videodaki o güzergahta geçtiğimiz ay Avrupa Birliği atıksu boru hattı ve altyapı güçlendirmesi için çalışma başlatıldı. Bu sebeple yol güzergahı kazılarak borular yerleştirildi. Bu bölgede sık sık yaşanan su baskınlarının ve kanalizasyon taşkınlarının önüne geçilmesi için yolun 6 metre derinine döşenen kanalizasyon hatları yerleştirildi. Bu yol güzergahını kullanan vatandaşların mağdur edilmemesi için eş zamanlı olarak SGK ön kapı girişinden başlamak suretiyle Çotanak Sokak güzergahına üstyapı çalışması başlatıldı ve asfaltlama yapıldı. Ancak eski SGK hastanesi önünde bulunan ek bağlantıda çalışmalar devam ettiği için bahsi geçen alanda altyapı çalışmaları bitmemiş ve yol henüz asfaltlanmamış olup, eski SGK hastanesi arazisinde uygulamaya konulacak Teyyaredüzü Bilgi Evi ve Bölge Parkı Projesi kapsamında üstyapı çalışmalarının tamamlanması planlanıyordu. Çalışma alanındaki yolun fırsatçılık gözetilerek yalan algılarla bozuk yol diye servis edilmesi içi boş nafile bir siyasi çabadır. Yaşanan durum aynı zamanda kendilerinin Giresun’un gerçeklerinden bihaber olduklarının da en son kanıtıdır' şeklinde konuştu.

Bu haber 712 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Siyaset

BULANCAK’TA BAŞKAN VEKİLLERİ BELLİ OLDU

BULANCAK’TA BAŞKAN VEKİLLERİ BELLİ OLDU GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- Bulancak Belediyesi’nde meclis başkan vekilleri belli oldu.

BELEDİYENİN BORCUNU YARIYA DÜŞÜRDÜK

BELEDİYENİN BORCUNU YARIYA DÜŞÜRDÜK GİRESUN TIME POLİTİKA HABER- Giresun Belediye eski Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 5 yıllık süre zarfında belediyenin b...
GİRESUN’A ADAY DEĞİL,İNSAN LAZIM İNSAN!..24 Eylül 2022

SayaçRSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi